Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Üveg zuhanykabinról mik a...

Üveg zuhanykabinról mik a vélemények? Mennyire strapabíró, "kényes"?

Figyelt kérdés

Gondolkozunk épített zuhanyon, és felmerült az üveg zuhanykabin is. 3 oldalon lenne üveg, a hátsó fala lenne csak tégla.

Ebben a formában mennyire stabil? Kisgyermekek mellé mennyire ajánlott? Érdemesebb lenne inkább 3 oldalon téglafal, és üvegajtó?



2021. márc. 13. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha jól értem nem a fürdőszoba egyik sarkába szeretnéd hanem arrébb azért kell a 3 oldal?

4mm esnél vékonyabbat nem érdemes venni. Ha megoldható a hely szempontjából csak az ajtót csinálnám üvegesre. Előfordulhat hogy berobban az üveg, ismertem is olyat aki éjszaka arra kelt hogy az egyik oldala berobbant. Ettől függetlenül kicsi a valószínűsége és mivel securit üveg ( lehet rosszúl írtam) nem úgy törik mint a rendes üveg.

2021. márc. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Annyit kihagytam, hogy nekem jobban tetszik ha yntonggal van kirakva a fal és kicsempézve, mint ha üveg lenne a fala. Nem azért mert veszélyes lenne.
2021. márc. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem macerás. Jobban vízkövesedik, többet kell takarítani. Nekem három oldala rendes téglafal lecsempézve, csak az ajtaja üveg. Sokkal praktikusabb, fürdés után a csempét és az ajtót gyorsan áttörlöm, hogy ne vízkövesedjen, penészedjen stb. Én a majdnem teljes üveg kabint nem szeretem, ne mtartom elég stabilnak (akkor se ha az) nem merek nekitámaszkodni az oldalának, mert félek hogy összetöröm. :D Tudom, ez a saját hülyeségem :D
2021. márc. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, a fürdőszoba egyik oldalán lenne, a fal közepén. Kicsi is a fürdőszoba, az ablak mellett nem lenne elég hely zuhanynak, így arrébb lesz rakva, és pakolós állószekrény lesz mellette.

Én is idegenkedek a 3 oldal üvegtől, a burkoló vetette fel, hogy több fény legyen, de hosszú távon én is stabilabbnak, kevésbé macerásnak gondolom az ytongból építettet.

Köszönöm a válaszokat, a megerősítést!

2021. márc. 14. 12:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha szélen lenne üveget mondanék de így inkább falat csináltatnék én legalábbis.
2021. márc. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az uvegfal vikivesedik,ha nem torlod szarazra minden zuhanyzas utan. Az meg kinek hianyzik???
2021. márc. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!