Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Házakba BETÖRÉSEK számára...

Házakba BETÖRÉSEK számára országonként (esetleg azon belül megyénként/járásonként) hogyan keresnétek rá a keresőóriással? Spanyol-, Francia- és Olaszország régióira kérdezek rá. Vagyis, hol tudod a magára hagyott házat biztonságban tudni?

Figyelt kérdés
Nyilván (működő) kamerákkal, riasztókkal, minden egyéb biztonsági rendszerrel együtt. Hol nem fogják kifosztani a fenti három ország adott területein belül?

2021. márc. 23. 11:12
 1/5 anonim válasza:
70%

Tegnap este egy kérdésnél már belinkelték neked.

Miért kérdezed meg megint ugyanezt?

2021. márc. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Talán mert nem kaptam rá _megfelelő_ választ?


"Országokon belül megyénként/járásonként hogyan keresnétek rá a keresőóriással?"


Visszakérdezek, mégis mit zavar az téged, hogy ki mit kérdez?!


Ugyanis engem, ha valami nem érint, egyszerűen továbbmegyek.


Én.

2021. márc. 23. 11:17
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Sehogy, nem lehet.. jeletve a kerdes
2021. márc. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
64%

https://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__europa__11038090-olas..


Itt a másik kérdésed, ott olvasd el megint a válaszokat, mielőtt a mostani kérdésed törlik majd.

2021. márc. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem, tehát megfelelő válaszadás helyett te csupán csak egy indokolatlanul kötekedő, megdöglött a tehenem, hát pusztuljon másé is, gyűlölködő alak vagy.


Minden világos, nincs több kérdésem. :))

2021. márc. 23. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!