Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Más is szokott otthon papucs...

Más is szokott otthon papucs nélkül mászkálni?

Figyelt kérdés

Én idáig mindig papucsban voltam otthon. Viszont eléggé befele dől a lábam ezért hamar kitaposom a papucsaim belsejét. Ez pedig nem egészséges. Más ortopédiai problémám is van, valószínű jót tesz ha mezítláb is vagyok.

Vettem már vékony talpú papucsot, de az meg műszálas volt ezért nagyon meleg. Hamar tönkre is ment, ráadásul csak csomagban láttam amiben mindenféle méret van feleslegesen. Már talpbetétet is ragaztottam a papucsba de az sem az igazi. Panelben lakom ezért meleg a padló, felfázni nem fogok.

Gondolkodtam hogy elkezdek zokniban vagy nyáron ful mezitláb mászkálni.

Vannak viszont ellenérvek. A a padló azért koszos. Porszívózom meg felmosok rendszeresen, de azért mégsem olyan tiszta hogy nyugodt szívvel felheverjek utána a kanapéra. Az ágyba sem túl higiénikus így beheverni, de azon legalább van lepedő meg a matracon is van mosható huzat. Az asztalra is fel szoktam rakni a lábam és hát ott van a nasim is meg ott kajálok. + Ha kicsit izzadtabb a lábam az látványos nyomot hagy a laminált padlón.

Lehet figyelgetnem kéne hogy mindig lekapom a zoknim ha leheverek vhova vagy nemtom.

Ti hogy vagytok ezzel?



#papucs #mezítláb #befeledőlőlábúkalapácsujjasharátemelkedésesemberkécske
2021. márc. 28. 18:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

#20

A kinti lábtörlő nem igazán alkalmas erre, nem messze van egy fenyőfa, a lábtörlés után csak több fenyőtű van a cipőnkön, mint előtte. :D

Ez a rendszer bevált, van egy direkt "koszolós szőnyeg" ami erre van gyártva, a többi hely tiszta. :)

(De amúgy nem hülyeség az se amit te írsz.)

2021. márc. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
A szobákban igen, bár ott sem mindig, de előfordul. A konyhában nem nagyon, mert a konyhakő ált. hideg, kivéve esetleg nyáron, akkor jól esik ott is. Viszont én inkább zoknit nem hordok általában itthon, attól jóval előbb szabadulok, mint a papucstól.
2021. ápr. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
szerintem pont hogy betétet kéne hordanod, ha ilyen a lábad, a természetes talaj segithet de a panel padlója nem fog. egészen pontosan mi a diagnózis? fájni is szokott?
2021. ápr. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
23: mar regen voltam ortopedian. Meg tizeneves koromban elmentem, de nem nagyon foglalkoztak velem. Talpbetet szoktam csinaltatni, a cipoimben hordom is. Most 27 vok, ideje ujra megprobalnom. Covid utan biztosan elmegyek egy jobb helyre. Sokminden nem javasoltak. Az biztos hogy a labaim belso reszen eros haratemelkedesem van. Kivul viszont lehet hogy harantsullyesedes. Befele dolnek a bokaim. Durva kalapacsujjaim vannak foleg a kislabujjamon. Butykeim is vannak. Fajni nem faj, csak frusztral hogy nagyon hamar kitaposom a papucsaim belsejet es akkor raerositenek az amugy is befele dolo bokamra. A kislabujjam nagyon durvan elall, azt szoktak nyomni a cipok es a papucsok is. Az neha faj is, de altalaban csak a borom jon le a labujjamon vagy max a kormom torik be.
2021. ápr. 1. 11:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!