Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Meddig szoktál fűteni?

Meddig szoktál fűteni?

Figyelt kérdés

4 emeletes téglalakásba élek, gáz konvektorral fűtök.

Általában minden évben április második hete amikor lekapcsolom. Bár egyelőre elég hideg van.

Ti meddig szoktatok fűteni? És ősszel mikor kapcsoljátok be újra?



2021. ápr. 4. 02:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én addig fűtök, amíg fázom. Mikor már nem fázom, akkor nem fűtök, mert minek fűtenék ha már nem fázom?

Ősszel pedig akkor kapcsolom be, amikor már fázni kezdek. Ez pedig legtöbbször olyankor van, amikor lehűl az idő. Ekkor szoktam elkezdeni fűteni ősszel.

2021. ápr. 4. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Én is így csinálom mint az egyes. Nekem bevált
2021. ápr. 4. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóképpen. Nálam 2 hete ki van már kapcsolva. Be pedig okt vége nov közepe. Szigetelt társasház.
2021. ápr. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A termosztát tudja. Ha kell fűt, ha nem akkor meg nem.
2021. ápr. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolom a kérdést a mostani felemás időjárás hívta életre. Nos, én reggel fűtök egy órácskát a nappaliban, az kitart estig. A hálóban néhány naponta amikor kihűltek a falak, akkor egy-egy este fűtök egy rövid ideig.
2021. ápr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!