Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Memóriahabos matrac vélemények...

Memóriahabos matrac vélemények? 3cm fedőréteg van azon a matracon amit kinéztem. Akinek van,szereti?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 6. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb. olyan van, de szerintem az nem befolyásol semmit. Az alapvető kérdés, hogy a puha süppedős, vagy keményebb matracot szereted, ez a meghatározó. Én a csodát vártam a memóriahabtól, de derékfájós vagyok és maga a matrac puha-közepesen keménynek mondható, így szenvedek vele, tervezem a cserét valami extra keményre (rugósra).
2021. ápr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretsz úgymond "fészekben" aludni akkor szeretni fogod. Amúgy meg gyűlölni.

Nekem volt, nem szerettem, mert úgy éreztem nem tartja rendesen a gerincemet.

2021. ápr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem szeretem, eleinte kemény volt,most meg már ki is feküdtük, alig több, mint egy év alatt. Nem is volt olcsó. Szóval én inkább vennék egy olcsó rugósat, ha már ilyen gyakran cserélni kell...pedig nem vagyunk kövérek és nem ugrálunk az ágyon...
2021. ápr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok matracom volt már, szerintem a táskarugós matrac, hideghab felső réteggel a legjobb. Ezekből is van puhább és keményebb is, ki hogy szereti.

6 éve használjuk a miénket, semmi gond nincs vele.

2021. ápr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen matracom van (Jysk Gold F85) amin 2 centi memóriahab van, és én nagyon szeretem. Jó rajta aludni, mert kicsit elsülyedek benne, így kicsit eloszlatja a tested súját, de alatta viszont ott van a félkemény mag, ami tart, meg persze nem mindegy, hogy milyen rács van alatta. Annyi buktatója van az ilyen matracnak, hogy az enyémnek a huzatába van varrva a memóriahab, ez miatt nem mosható, illetve nyáron ez kevésbé szellőzik, ezért meleg lehet.
2021. ápr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 én pont ilyen matracot rendeltem most, az üzletben kipróbálva nagyon kényelmes volt. Úgyhogy szerintem is ez a legjobb opció, mikor a keményebb magon van pár cm memóriahab.
2021. jún. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!