Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hány fokon mossam hogy összeme...

Hány fokon mossam hogy összemenjen picit az anyag?

Figyelt kérdés

Rendeltem fehérnemű alsókat és elnéztem a méreteket, egy számmal nagyobbat rendeltem és már felpróbáltam, így nem küldhetem vissza...

Ha nagyobb hőfokon megpróbálom kimosni akkor összemehet?

90% poliamid 10% elasztán



2021. ápr. 8. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:

NEM fog összemenni, a müszálas anyagok SOHA nem mennek össze. De ha még pamut lenne, akkor se lenne esélyed, mert ma más MINDEN pamutból készült ruhadarabot beavatnak, többé nem tud összemenni.

(Kivéve valami olcsó kínai vacak, de az meg úgy megy össze, ahogy akar, és annyiszor, ahányszor mosod)

2021. ápr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2021. ápr. 8. 11:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy darabot kíváncsiságból vízben főznék vagy 3-4 percig egy fazékban. Csak kíváncsiságból...
2021. ápr. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
HA kifözöd, akkor használhatatlanul összegyürödik és soha többé nem lehet kivasalni sem!
2021. ápr. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csipke fehérneműről van szó, nem hiszem hogy az nagyon összetudna gyűrődni de kipróbálom, hátha.. Nem veszítek vele semmit, hiszen nem tudom visszaküldeni.
2021. ápr. 8. 16:46
 6/6 A kérdező kommentje:
Vagy nem is igazán csipke,inkább hálós anyag nem tudom mihez hasonlítsam :D
2021. ápr. 8. 16:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!