Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen SD kártyát érdemes...

Milyen SD kártyát érdemes beletenni egy kinti kamerába?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 14. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindegyikre rá van írva, hogy max. hány Gb-ot kezel.

A régieket úgyis felülírja mindig.

2021. ápr. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem igazán látom értelmét.

Ha mozgás van tud email-t küldeni. Azt nem lehet elvinni sehogy.

A felvevő eszközt is olyan helyre tettük ami el van zárva, hogy egy sima betörés esetén se lehessen csak úgy elvinni. Max ha esetleg flexel kivág egy vas ajtót és meg találja hova van rakva.

Ez az sd kártyára rögzités azért nem a legtutibb dolog. Lehet azt is nyílván, de akkor már jobb egy email.

2021. ápr. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2es! Köszönöm a válaszod! Meggyőztél, hogx
2021. ápr. 14. 14:23
 4/5 A kérdező kommentje:
Ne vegyek SD kártyát így. A kamera úgyis veszi magától a dolgokat, csak gondoltam mégis jo lenne bele. Ha betörés van, úgyis észreveszi és simán letöri.
2021. ápr. 14. 14:24
 5/5 anonim ***** válasza:

#4

Ha nem is töri le, de ugye a kártya sérülékeny, nem egy tartós dolog alapból. Lehet fel se tünne neked, de már lehet régen nem működik.

Az email meg ott van ha van valami. Én mondjuk yahoo email címet csináltam régebben szerintem a korlátlan tárhely végett. A gmail 15giga levél után vacakolt. A yahoo meg nem sipákolt, ha esetleg 50giga 5-10másodperces videókat küldözgetett a kamera a mozgásról.

Meg az tényleg ott van, megvan, kézzel fogható. Ha nem tud belépni törölni nem lehet. (persz célszerű karbantartani az email-eket)

De szerintem tartósabb és biztonságosabb megoldás, mint az sd kártya. Nincs felül írás sem, nincs az hogy hány gigásat támogat, nincs anyagi vonzata sem. Csak regisztrálni kell 2 email címet.

2021. ápr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!