Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ózongenerátor vásárlása előtt...

Ózongenerátor vásárlása előtt állok. Milyent ajánlotok, ami megbízható, hatékony, nem kell cserélni benne semmit (ha van ilyen)?

Figyelt kérdés
Nagyon nem értek hozzá, de ha van valakinek nagyon megköszönném ha megosztaná a típusát, tapasztalatait. Sokmindent nem látok még ... Hogy pl. ha az egész házat szeretném fertőtleníteni, akkor minden helységben át kell vinni? Szoba, konyha, fürdőszoba? Nem látom, ezt hogyan lehet megoldani egy napon belül, ha az ózon mérgező, utána egy napig szellőztetni kell, akkor, ezt hogyan lehet kivitelezni? Köszönöm ha írtok tapasztalatokat is.
2021. ápr. 18. 10:33
 1/10 A kérdező kommentje:

Laikusként, nőként valamiért ezt néztem ki, ez szimpatikus.

Elég sok idő és energia összehasonlítgatni az összeset, nem is értek hozzá.


[link]

2021. ápr. 18. 12:27
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Kb. 2 éve használok hasonlót.

Kínából rendeltem és kb. a negyedébe került mit a belinkelt.

A helyiségeket külön érdemes kezelni, kivéve ha egybe nyithatóak a helyiségek vagy kicsi a lakás.

Utána csinálsz egy kereszthuzatot és 20 perc alatt kiszellőzik a lakás.

2021. ápr. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2021. ápr. 19. 11:25
 4/10 anonim válasza:
2: ebay/ali? tenyleg mukodo ozongeneratort kapni annyi penzekert? es tenylegesen fertotlenit? kicsit szkeptikus vagyok az alis kinalattal
2021. ápr. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Alin ugyan az a márka van amit pl emagon dobott be 3x annyiért.

Van hibalehetőség, nincs garancia, de még akkor is valahogy jobban megéri.

Akkor biztosan fertőtlenít ha termel gázt , a vélemények róla pedig jók.

Van olyan ,ami 7 napot ígér szállításnak.

2021. máj. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Biztosan lehet olcsóbban kapni, de nekem nem volt sem időm, sem hozzáértésem ezeket latolgatni, így megvettem a fenti linken lévő. Még nem próbáltam, remélem nem bonyolult. :)
2021. máj. 2. 11:51
 7/10 anonim válasza:
Maga a gép használata nem bonyolult, viszont arra odafigyelni amiben kárt tehet esetleg, az jó megfontolást igényel bevetés előtt :)
2021. máj. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem, rendben, figyelek. Olvasgattam egy keveset róla, de nem nagyon találtam, hogy miben tehet kárt. Igazából még odáig sem jutottam el, hogy mennyi időt kell használni, a max. azt hiszem 120 perc egy helységben.
2021. máj. 2. 13:14
 9/10 anonim válasza:
Az olvastam, a kaucsuk gumit öregíti, és mivel oxidál, az ezüstöt is érdemes eltenni
2021. máj. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez hasznos, köszi szépen.
2021. máj. 2. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!