Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » KŐSZEGRŐL tudnátok segíteni ?

Dönci123 kérdése:

KŐSZEGRŐL tudnátok segíteni ?

Figyelt kérdés

Az egyik lehetséges hely, ahová pár év múlva költöznénk a párommal és a kisfiammal. A picikénk szeretném hogy ott kezdje majd az általános iskolát.

A párom HR-en dolgozik/dolgozott nagy cégeknél , én pedig tűzoltóként. Emellett asztalos vállalkozó vagyok , bútorokat készítek.

Érdekelne minket minden ami a mindennapokat alakítja arrafelé.:

-Munkalehetőség(főleg párom szempontjából),

-Általános iskola(erről kérlek bővebben),

-közlekedés/ tömegközlekedés,

-Boltok(Aldi,Lidl,Penny...),

-helyi kisebb üzletek,

-város vezetés,

-ingatlan árak,

-közösségi élet,

-gyermekes lehetőségek,

-orvosi rendelő/ügyelet

-Közügyek( posta, kormányablak, bank, földhivatal...)

---Rendőrség/közbiztonság/cigányság aránya ???????---

Ha ott élsz , mesélj nekem milyen.


Köszönöm



2021. ápr. 18. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mi Kőszeg mellett az egyik kis faluban élünk. Imádjuk. Mégpedig ezekért: a klíma, a környezet, a természet szépsége, az emberek stagnáló nyugalma, segítőkészsége. Munkalehetőség szempontjából a környéket kell alapul venni, nem a várost. ÉS itt most elsősorban Ausztriára gondolok, valamint Szombathelyre. Kőszeg kisváros. Kisebb üzletek vannak, a turisták szeretik, ennek megfelelően a vendéglátás szerintem jó, a városközpontban sok étterem üzemel. A nagyobbak közül Penny, Spar és egy közepes méretű Tesco van.

Az ingatlanárak szerintem magasak, de nem kirívóan (még a mi településünkön is). Egy ingatlanvásárlás itt befektetés is, szóval szerintem érdemes itt vásárolni.

2021. ápr. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Többször nyaraltam Kőszegen. Nekem az emberek hozzáállása, ami nagyon tetszik a városban, nekem már ez magában elég lenne az odaköltözéshez.
2021. máj. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!