Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Debrecen és környéke valóban...

Debrecen és környéke valóban annyira sivár, aki szereti az izgalmas várost, és szeret természetben is kirándulni ne költözzön oda?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 25. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ha nem vagy alföldrajongó, akkor inkább észak vagy a Dunántúl ajánlott. (Miskolci vagyok, mi mindig mosolygunk a Bükkben az idetévedő szegedieken, bajaiakon stb., akik le vannak döbbenve, hogy "de magas, nézd már, hú de mélyen van alattunk minden", de persze jólesik, hogy le vannak nyűgözve.)

De van, akit meg pont a hatalmas síkság vonz, most nem idézem Petőfit, úgyis tudod, melyik sorra gondolok.

2021. ápr. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
hulyeseg, szerintem igenis van ott elet (munkambol kifolyolag tobbszor is voltam mar ott). mar csak azert is, mert magyarorszag 2. legnagyobb (nepessegu) varosa. en szeretem, tokre bejon a hangulata meg minden
2021. ápr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Debreceni vagyok és vannak nagyon jó és nagyon szép területei, de ugyanúgy nagyon rossz, cigányokkal lakott terület is. Nagyváros, ebből kifolyólag sok a szórakozási lehetőség és valahol kirándulni is lehet. Szerint nem olyan rossz :)
2021. ápr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 DeMoR válasza:
100%

Én is Debreceni vagyok. Elég érdekes vélemény :D... Semmi valóság alapja, de érdekes, azért meghallgatnám mi alapján határolta így be ezt a várost.. xd


Nos eléggé nagy, sok minden van benne, alter kávézok, rocker kocsmák, zöldebb területek (bár ez egyre kevesebb mostanság), kertvárosi részek, cigó részlegek, panel dzsungelek, bulis sétáló utcák, múzeumok, szobrok, parkok, bevásárló központok,.. stb stb.. nagyvárosként megyeszékhelyhez híven van minden...


200k+ lakosság, hidd el, van olyan hely ahol mindig hangzavar van egy átlagos időszakban, meg van olyan hely is ahol hullacsend és szag. ;D

Szeresd az Alföldet is persze, az nem árt :D


Nem egy Pest nyilván ... De én szeretem ^^


Valószínűleg itt fogok majd megöregedni :D

2021. ápr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szerettem Debrecent. Van minden, munka is akad és mégsincsenek a szádban az emberek az utcán, mint Pesten.
2021. ápr. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is debreceni vagyok. Nyilván nincs itt olyan kulturális élet,

mint Pesten vagy olyan természeti adottságon, mint dimbes-dombos folyóparti városokban, de az túlzás, hogy nincs semmi errefelé.


Nyáron nyüzsög a város, és akadnak erre is tavak, parkok, szép sétányos erdők.

2021. ápr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!