Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapesten vagy a Balaton...

Budapesten vagy a Balaton partján jobb lakni?

Figyelt kérdés
2021. máj. 14. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés nem ilyen fekete-fehér. Ha Budapesten dolgozol, akkor elég nagy szívás a Balaton partján lakni, és vice versa. Ha szabadidődben múzeumba és színházba szeretsz járni, akkor megint csak nem a legjobb hely a Balaton, hasonlóképpen, ha a csendet szereted és a horgászás kapcsol ki akkor meg Angyalföld baromira rossz választás. És még sorolhatnám.


Ha megtehetném hogy csak home office-olok, vagy simán nem dolgozom, akkor én nagyjából májustól szeptemberig a Balatonon, októbertől áprilisig Budapesten lennék.

2021. máj. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy lenne jövedelmem hogy nem kellene eljárnom dolgozni, pl nyugdíjas lennék, akkor nem kérdés, hogy a Balatont választanám. De sokra megyek vele, ha dolgoznom kell és nincs munkahely. Munka szempontjából egyértelműen Budapest, de ott meg nem mondom, hogy szeretek élni (mivel a Rózsadombot nem tudom megfizetni, a lepukkant külső Pesti lakótelep meg szerintem nem csupa szépség és öröm, de ez van).
2021. máj. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pestről költöztünk egy balatoni központinak számító városba. Ha szolgáltatsz vagy home officeba dolgozol, akkor egyértelmű hogy balaton. Ha alkalmazott vagy akkor viszont pesten tobb a lehetoseg. Viszont innen a déli partról rengetegen feljárnak fehérvárra dolgozni.
2021. máj. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!