Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni, ha az...

Mit lehet csinálni, ha az embernek végtelen ideje lett arra, hogy otthon legyen?

Figyelt kérdés

Én nagyon kreatív ember vagyok, de most mégis kissé tanácstalan. Mit lehet kezdeni, az otthon töltött idővel, ha az akármennyi is lehet?


Igazából most lett egy munkám, ahol bármit csinálhatok, csak ott legyek, és ne aludjak.


Szóval szinte ugyan az, mint ha otthon lennék.


Szóval mit tanácsoltok, mivel foglaljam el magam, az időm, hogy az tényleg hasznos legyen?



2021. máj. 14. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. ezeket a beltéri programokat csinálnám ha több időm lenne: nyelvtanulás, olvasás, videojátékozás, sorozatnézés, online tanfolyamok.
2021. máj. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon egyszerű, edzéssel. Kortól és testalkattól függetlenül mindenkinek van szüksége kardio és erősítő edzésre. Persze egyén függő, hogy kinek mennyit, miből, hogyan. 30/f.
2021. máj. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Én Wikipédiát írok.
2021. máj. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg valamit ami érdekel de sose volt rá időd.
2021. máj. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!