Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik biztonságosabb ? Lakás...

Melyik biztonságosabb ? Lakás vagy családiház?

Figyelt kérdés
2021. máj. 25. 03:30
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Ezt sajnos sokszor nem tudni. Én éltem ebben is abban is. Kertesházban is és jelenleg panelban is zárok éjszakára. Kertes házban törtek be hozzánk, szerencsére csak az udvarig. 3 esetben akartak napközben bejönni, reggeli órákban, de mindig volt otthon valaki, így negyedik alkalommal a tolvajok éjjel jöttek vasat loptak és a nagy fűrészről a kábelt. Aznap éjjel amikor loptak volt egy furcsa megérzésem, hogy ezen az éjjelen baj lesz, és igazam volt. Pedig még szóltam is öregapámnak, hogy ma éjjel hagyja bedugva a 400V-ba bedugva a fűrészt. Szerencséje volt a piszok tolvajnak, mert öregapám nem hallgatott rám így le tudta lopni a gépről a kábelt. Reggel figyeltem a kertben a lábnyomokat nem ment el a betápig hogy megnézze be van e dugva a kábel messziről meg nem volt látható, így ha bedugva maradt, valószínűleg meg is döglött volna a piszokja. Sajnos nem így lett... Panelban még hasonló nem fordult elő, de sajnos mivel haltak ki idősek, meg költöztek el páran, így eléggé fura lett a lakóközösség úgyhogy itt is vannak fenntartásaim. Szerencsére mivel balos lakás, a fürdőajtó maxra kihajtva elér a bejárati ajtóig (nem akad benne meg semmi, de ez így pont jó). Így éjjelre zárom az ajtót + fürdő ajtó maxra nyitva.
2021. máj. 25. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Én a lakást biztonságosabbnak érzem a közeli szomszédok miatt (nagyon jó lakóközösség,van,aki napközben is otthon van a szomszédom közül).
2021. máj. 25. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Egy lakas biztonságosabb, bár nem a földszinten.
2021. máj. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Csaladi hazba csak ido kerdese hogy mikor tornek be, akkor is ha jo kornyeken van es van riaszto (riaszto miatt max elfut amikor megszolal, de ugyanugy megprobal bemenni).

Lakas elso emeleten max ugy ha racsozott az osszes ablak, meg masodikon se ereznem a legbiztonsagosabban magam, de ha feljebb mesz akkor mar szerintem sokkal biztonsagosabb mint a haz, csak ne a 60 eves ajtot hasznald ami nehany lakasnal meg van.

2021. máj. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!