Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Káosz egy nyársalás? Hogyan...

Káosz egy nyársalás? Hogyan lehetne nyugisabbra szervezni?

Figyelt kérdés

Nálatok is káosz van ilyenkor?

Ötleteket, javaslatokat várok azoktól, akiknek házigazdaként nem csak arról szól egy ilyen kerti összejövetel, hogy összevissza rohangálnak, ezt adnak azt adnak... hanem esetleg le tud ülni a vendégekkel nyugiban beszélgetni vagy bármit amit szeretne és nem 2-5 percre. Ezt hogy kell csinálni?


Én addig jutottam, hogy csináltam egy önkiszolgáló asztalt, amin minden megtalálható volt. Mégis a hűtős dolgokat kéregették, amikor épp nem kínáltam, mert ugye azt is x időnként megteszem, tehát hiába volt kipakolva minden ami az ételhez kellett, a hűtőből a sörök stb. miatt mégis mindig szaladgàlnom kellett. Legközelebbre valami ötlet? Vagy ez mindenhol ilyen ahol sokan vannak? Köszi!


2021. jún. 7. 12:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, odáig sem jutottam el egész este a saját nyársalásunkon, hogy nyársaljak konkrétan.
2021. jún. 7. 12:43
 2/6 anonim ***** válasza:
10 embernél többet ne hívj, ha nincs segítséged. Amikor megjönnek megkínálod őket ezzel-azzal, aztán közlöd, hogy a továbbiakban szolgáljátok ki magatokat. Meg aztán amikor megbeszélitek a bulit akkor mondjad, hogy csak rúgják be a kaput nyugodtan, mert ugye csak nem üres kézzel jönnek...
2021. jún. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A söröket állítsátok jeges vízbe, az viszonylag sokáig hidegen tartja őket, nem, vagy csak ritkábban kell újratölteni. Vagy rendezd el úgy a hűtődet, hogy önkiszolgálóként is működhessen, és/vagy bízz meg pár embert, célszerűen olyat, aki maga is sörözik, hogy amikor bemegy magának hozni, hozzon a többieknek is.
2021. jún. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Milyen sokan?


Bizonyos szintű tömeg felett nem lehet úrrá lenni. Amúgy kaja, pia kikészítve előre, behűtve, aztán kész. Egy nyársalás azért nem egy lakodalom.


Vagy beteszed a saját nyársad a tűz fölé, közben van idő bemenni a házba arra a 2 percre innivalóért, stb.

2021. jún. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ez a jeges sörtartó eszembe is jutott, amikor kiírtam a kérdést, de itt szerintem akkor is az lenne, hogy a kezükbe kell adni, valahogy ezt szoktuk meg... nem szeretem ezt a kifejezést, hogy így illik, de itt valami ilyesmi van. Ráadásul egyébként sem olcsó mulatság egy ilyen parti és akkor még a szárazjeget is vegyük, aztán célt meg nem is érnék vele.🤔

Különben utána számoltam és nem is voltunk olyan sokan. Rajtunk kívül 3 család, összesen 17-en voltunk ebből, 6 gyerek volt akik el is játszottak, szóval nem értem, hogy ez a 11 ember hogy nem tudott nyugodtan leülni nyársalni legalább egy fél estét!?🤷😅

Tényleg várok még ötleteket mert indul a nyár és úgy érzem itthon minden összejövetel ilyen szokott lenni! Valami gixer van a szervezésben...🤔

2021. jún. 7. 19:16
 6/6 A kérdező kommentje:
Na mostmeg a kommentem után jutott eszembe az, hogy jól behűtött sörök hungarocelldobozban! Na egy ilyet elhelyezek legközelebb azért a nyársaló vagy bogrács, grill, akármi köré szerintem. De pl.a rövideket akkor is ki kell töltögetni...🤔 Meg van amit a fagyasztóból öntünk mindig. Na mindegy... csak filózgatok...
2021. jún. 7. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!