Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Husqvarna 135R vagy Kasei 3GC630?

Husqvarna 135R vagy Kasei 3GC630?

Figyelt kérdés

Erőben a Kasei lenne indokolt, de félek hogy sok gondom lenne vele. A Husqvarna pedig lehet hogy kicsit gyenge, de nem valószínű hogy 1 év alatt szépen szétesne, mint ahogy azt a Kaseiről írták.


A legnagyobb probléma hogy a Husi kétszer annyiba kerül mint a Kasei, amellett hogy gyengébb. Napok óta agyalok, de egyszerűen nem tudok dönteni.


A Kaseire jobban odakéne figyelni, bár mindkettőre odafigyelnék, nagyon vigyázok mindenemre, viszont ezen kívül csak a gázkarfogantyú tűnik nagyon vastagnak, és maga a gázkar számomra érthetetlen módon meg van nyújtva, vagy nem tudom hogy mondjam, de a lényeg hogy azt ránézésre kapásból cserélni kéne egy kényelmesebbre. Árukeresős vélemények alapján meg tényleg azt látom hogy szépen lassan szétesik az egész, bár azt nem tudom hogy a gép, vagy a felhasználó hibájából van-e.


A Husqvarnával ilyen gondom nem hinném hogy lenne, viszont mivel kétszer annyiba kerül, nem tudom megéri-e.


Már teljesen tanácstalan vagyok... Milyen egyszerű lenne ha nyernék a lottón, nem kéne ennyit agyalni rajta...



2021. jún. 13. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Terület mérete, egyenetlensége, gazossága nyíráskor talán fontos lehet még.
2021. jún. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1000 nm alatt van valamivel itthon, szinte teljesen egyenletes. Itthon ha 15-20 centis a fű akkor már nagyon elhanyagoltam. Ha lehetőségem van rá akkor hetente szoktam kaszálni. Erre elég a 135R. Ugyanakkor van még itthon egy jó nagy pataknak a fele, ami igazság szerint közterület lenne, de nem kezeli senki, így én szoktam lekaszálni, és azt viszont megszoktam hagyni derékig érőre. Ezen felül ha esetleg vállalok maszekot, ott akármi lehet, és elég valószínű hogy kevés a Husi. Időközben arra jutottam, hogy ennyi pénzért a 135 gyenge, nagyobb Husqvarnára nincs pénzem, így marad a Kasei. Reménykedek hogy nem rosszat fogok ki, onnantól pedig ha rajtam múlik nem lesz baja, és ha mégis, akkor van még egy gépnyi pénzem alkatrészekre a Husi árából.
2021. jún. 13. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!