Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ki tudják mutatni ha Stihl-hez...

Ki tudják mutatni ha Stihl-hez pl Castrol olajat használok?

Figyelt kérdés

Vettem egy Kasei 3gc630-at, és mondták, (illetve eddig is tudtam hogy ez így szokott lenni) hogy Husqvarna olajat használjak hozzá a jótállás végett. (Husqvarnában vettem)


Na de nemrég vettem Castrol full szintetikust, és nem akarnám meghagyni, ha már egyszer megvettem. Nem az a kérdés hogy működik-e vele a gép, természetesen igen, csak a jótállás végett kérdezem hogy ha valami baja lenne a gépnek és bevinném, akkor ők megtudják azt valahogy nézni hogy valójában milyen olajjal ment a gép? Foglalkoznak-e vele egyáltalán? Vagy csak simán megkérdezik, és azt mondom amit akarok?


Egyébként nem hinném hogy bevinném akármiért is, inkább megoldom magam, valószínű még olcsóbban is jövök ki, de ha valami gyári hibája van, akkor mégse lenne rossz ha garanciában cserélnék.



2021. jún. 19. 10:11
 1/1 anonim ***** válasza:

a keverék színe legyen ugyan olyan, vagy ne legyen benne benzin, de szerintem nem foglalkoznak vele

amiről tudok hogy harapnak érte, hogy ha fáradt olaj van az olaj tartályban, ismerek olyat akinek ilyen miatt nem javították a gépét, pedig köze nem volt a hibához

2021. jún. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!