Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ki akarom tisztittatni a...

Ki akarom tisztittatni a 15eves belteri klimat, ami a nappaliban van, honnan tudom hogy kell-e bele gazt tolteni?

Figyelt kérdés

Tobb helyen olvastam, hogy kell, meg azt is, ha nem szokik a gaz 20evig se kell.

Amig nincs tisztitva addig nem akarom beinditani, hogy mennyire fuj hideget, de azt se akarom, hogy ketszer kelljen a klimasoknak kiszallast fizetni



2021. jún. 22. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy fúj hideget és jó vagy sehonnan. A klímások rátudnak mérni, mekkora a nyomás, kell e bele.
2021. jún. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Jórészt humbug az egész. Ha bekapcsolva nem hűt, akkor kevés a gáz. Egyébiránt sok tisztítani való sincs benne, mert ezekben nincs pangó víz. Elég, ha kiemeled a benne levő műanyag szűrőket és folyó víz alatt lemosod, esetleg finom szőrű ecsetet használsz.
2021. jún. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem írták, vagy rendesen hűt, vagy nem. Ha nem hűti le az adott helyiséget, akkor valószínűleg kell bele gáz is

Egy normális takarítás meg nem 5 perc, mert például a ventilátorára rendesen rá tud tapadni a por, meg azért a hütőbordák közét sem árt kimosni, ahogy a kültérit is ugyanúgy ki kell tisztítani. Vagyis nem dőlj be az olyan klímatisztítónak aki csak befújja habbal.

A gázt egyébként simán tarthatja, mert pl az én idén 20 éves Octaviám 15 éve van a családnál, de még senki nem töltette a klímát, és teljesen jól hűt. Tegnap is használtam.

2021. jún. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!