Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy pince építése?

Mennyibe kerül egy pince építése?

Figyelt kérdés

Van egy zártkertem.

Zöldség,gyümölcs tárolására és bor tárolására használnám.


Külső mérete 2X4 méter

Belső mérete 1,4X3,4 méter lenne.


Nem lenne közmű(víz,villany)

Bevezetve a pincébe.


Adandó alkalommal a pince tetejére majd egy szerszám tárolót is felhúznék.


Hozzávetőlegesen mennyibe kerülne alapanyagokkal munkadíjjal együtt egy ilyen pince építtetése?



2021. júl. 31. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

Off...

A pincében CSAK bort tárolnak...

Zöldséget gyümölccsel együtt nem!(kiérzik az almán,körtén,ha zöldség,vagy krumplival együtt van tárolva)

2021. aug. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Orosz típusú földalatti pincére gondolsz? Azt direkt zöldség tárolására használják, nem azonos a borospincével. Persze megfér ott a bor is. :)
2021. aug. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagy meló, de legalább 5x3-as pince kell. A mélysége? Eleve úgy kell méretezni, hogy a belmagasság min.2 méter legyen, és a beton mennyezet felett még legyen fél méter föld. Persze a szigetelés körben és főleg a mennyezeten tökéletes legyen..a födém betonozásakor tanácsos építeni két szellőzőcsövet is..ezeken keresztül lehetna levegőt tetszés szerint forgatni.

A kitermelt föld elhelyezése a nagy kihívás. Én elterítettem a telken.



Én ástam egy ilyent, megéri.


A kérdés arra irányul, mennyibe kerül?


A jelzettt méret szerint 2x4x2=16m3 föld kitermelése, alapozás, fal,malter, mennyezeti gerendák, béléstestek,stb...


Megnézed ezek árait, oszt annyi.

2021. aug. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!