Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen volt régen a nyócker?

Milyen volt régen a nyócker?

Figyelt kérdés
Sokszor hallottam, hogy amit az elmúlt 10-15 évben láttunk a nyolcból az közel sem az "igazi". Esetleg egy tősgyökeres pesti tudna mesélni úgy általánosságban a kerületről, hogy milyen volt? Akár személyes tapasztalatok is jöhetnek.

2021. aug. 16. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Veszélyes. Sok volt a pillangó is, mármint az éjszakai. Sok ház volt leromlott állapotban, és olyan természetes volt, hogy látunk drogosokat, hogy gyerekként nem is féltünk tőlük. Igaz, általában nem is voltak agresszívak.

A Blahánál nőttem fel. :)

2021. aug. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Mondjuk az én véleményem az, hogy nem csak a 8 volt lerobbanva, hanem az egész egy lepratelep volt
2021. aug. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha van egy kis időd:

[link]

2021. aug. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

5 generáció óta élünk ott és semmi különös nem volt.

Építészetileg alkalmasabb az utcai tevékenységekre (maffia), mint a többi belvárosi kerület, minden 300 méterre jut egy tér, és az utcák is szélesebbek, szellősebbek. Régen árvalányok dolgoztak itt az utcán, ennyivel volt másabb. Viszont hajléktalanság, másfajta nyomor akkor még nem volt.

2021. aug. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!