Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A mai fiatalokat miért nem...

A mai fiatalokat miért nem motiválja az, hogy disznót tartsanak? Ehelyett inkább fel akarnak költözni Budapestre a szűk panelokba.

Figyelt kérdés

2021. aug. 24. 22:27
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
91%
Volt erre pár program, mi lett belőle? Emlékszel még rá?
2021. aug. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim válasza:
93%

Nem ez a célunk(szűk panel) csak itt kell kezdeni, egyetem mellet nincs lehetőségünk másra.

Disznót minek tartsak? pl egy közgazdásznak minek kéne disznó?

2021. aug. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
97%

Nem éri meg disznót tartani. A gabona árak az egekben, a gázpalack rohadt drága. És akkor még a sok munka vele, mire felneveled meg levágod.

Normális ember ma már nem tart háznál haszonállatot.

2021. aug. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
94%

Döbrögi, te vagy az?


Amúgy nem éri meg tartani disznót, akinek van egy kis gógyija, az belátja és nem tart.

2021. aug. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
#2 Vidéken is van egyetem. Faluról pl bejárhatsz a megyeszékhelyre
2021. aug. 24. 22:42
 6/42 anonim ***** válasza:
92%
Egyre kevesebben is tartanak a kutya macskán kívül bármilyen állatot. Akiket ismerek azok is azt mondják,hogy bolondok. Szabadulni akarnak a lótól kecskétől bikáktól de nem úgy,hogy ők legyenek minuszba ezzel.
2021. aug. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim válasza:
87%
#5 Azért nem minden. Jó példa erre, ha már disznónál vagyunk az állatorvosi egyetem. Az egész országban egy van, méghozzá Budapesten.
2021. aug. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Van levelező tagozat
2021. aug. 24. 23:34
 9/42 anonim ***** válasza:
55%

Nálam az állat léte nem erről szól, kamasz koromban ott kellett lennem srácként két disznó ölésen, számomra borzasztó dolog volt, legszívesebben azt mondtam volna az ott lévőknek hogy húzzatok a francba, én ebbe nem veszek részt, nem is ettem semmiből.

Szerencsére ezek a dolgok egyre jobban kopnak kifelé a mi generációnkból.


Bolti húst úgy tudom megenni hogy nem ismertem az állatot még éltében, így csak úgy tekintek már a termékre mintha zöldség vagy gyümölcs lenne.

2021. aug. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
88%
Mert másmilyenek, mint te. Nem vagyunk egyformák, nem motiválhat mindenkit ugyanaz a dolog. Nem kell megérteni meg okokat keresgélni, elég csak egyszerűen felfogni, hogy vannak, akiknek nem ugyanaz a célja az életben, mint neked.
2021. aug. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!