Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Panellakásnál a szemétledobó...

Panellakásnál a szemétledobó mellett van ilyen mini tároló/szárító helység, ha elhagytam a kulcsát kitől lehet újat kérni/venni?

Figyelt kérdés
Külön helyiség, olyan mint a szemétledobó de egy teljesen üres különálló szoba. Emeletenként van 1 ilyen és az azon a szinten lakók használják tudtommal. Közös képviselőnek elképzelhető , hogy van ezekhez kulcsa és tud segíteni?
2021. szept. 14. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
másold le a szomszédét
2021. szept. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Közös képviselő és szomszéd.
2021. szept. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
meg kell kérdezni a szomszédokat van-e kulcsuk oda. nekik nagyobb eséllyel van mint a közös képviselőnek. mi például nem is adtunk a közös képvíselőnek sem a pincéhez sem a babakocsi tárolóhoz.
2021. szept. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én, mikor beköltöztem, a szomszédtól kértem el a villanyóra helyiség kulcsát másolásra.
2021. szept. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A szinten lakókat kérdezd elsőre.
2021. szept. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a lakók nem túl segítőkészek. Az egyik sosincs otthon, még sose láttuk, a másik pedig nem beszél senkivel, legfeljebb köszön.
2021. szept. 15. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!