Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapesten mikor kezdődik a...

Budapesten mikor kezdődik a fűtési szezon ?

Figyelt kérdés
Bp .15 kerület pontosabban
2021. szept. 20. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem feltétlenül kezdődik mindenhol ugyanakkor, már ha távfűtésről beszélünk. többféle ópció van, attól függ milyen szerződést kötött a ház vagy a lakószövetkezet. a közös képviselő biztosan meg tudja mondani, hogy ott konkrétan mikor kezdődik. egyébként hivatalosan okt. 15-én.
2021. szept. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan október 15-én. Ettől eltérően lehet kérni a közös képviselő, illetve illetékes személy által a FŐTÁVNÁL. Úgy tudom a szerződésben is benne avn, amit a lakótömb képviselője kötött a szolgálattóval. Beindíthatják hamarább, de jó idő esetén lehet kérni a későbbi indítást. Nálunk legalább is így működik a közös képviselő által.
2021. szept. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk mar 2 napja ejszaka futenek ... attol fugg amugy, hogy milyen szerzodese van a haznak a tavfuto muvekkel.
2021. szept. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

A 157/2005. (VIII. 15.) Korm. rendeletben foglaltak szerint a távhőszolgáltatás kötelező rendelkezésre állási időszaka szeptember 15-étől május 15-éig tart.

A közös képviselő kérheti ezen időszakon belül bizonyos hőfoknál a fűtés beindítását.

Nálunk is langyosak a csövek estére. Kellemes a lakásban.

2021. szept. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát két pici gyerek van, nincs semmi fűtés, A hősugárzó is tönkre ment .Köszi a válaszokat
2021. szept. 20. 22:45
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Elnézést! A 2.válaszoló vagyok. Egy hónapot tévedtem. A 4. válaszolónak van igaza. Magam sem értem, miért írtam rossz hónapot, de megtörtént.
2021. szept. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is bekapcsolták szeptember 15-én (el is zártam gyorsan).
2021. szept. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2021. szept. 21. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!