Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kinek mi a tapasztalata...

Kinek mi a tapasztalata Airbnb szomszédokkal?

Figyelt kérdés
Olyanra értem akinek a társasházban Airbnb van. Hangosak a lakók? Milyenek?

2021. szept. 25. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Földszinten van ilyen lakás, én a 9.-en lakom. Belülről felújították, de a gagyi 30 éves bejárati ajtót meghagyták. Airbnb-től függetlenül minden kihallatszik, kb a réseknél a fény is kiszűrődik, szóval aki csak a liftre vár is hall mindent. Egyébként nem hangosabb, mint bármilyen másik szomszéd
2021. szept. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Hát a legtöbb turista, aki Magyarországra jön várost nézni, az este elmegy inni.
2021. szept. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon függ attól, hogy az adott lakást hogyan árazzák be, milyen célközönségnek adják ki. Egy barátnőm Pesten például rengeteget panaszkodott még a járvány előtt, hogy egyrészt hangos ordítozás van a házban éjszakánként, másrészt reggelre nem ritkán össze van hányva a lépcsőház. De ő a bulinegyed közepén él, és az ottani lakásokat nagyrészt a fiataloknak adják ki. Esetleg keresd meg a lakást az airbnb-n, ott a vélemények között láthatod, hogy jellemzően kik látogatják. Ha idelátogató középkorú/idős párok, akkor nem lesznek hangosabbak, mint bármelyik lakó.
2021. szept. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Fölöttünk van Airbnb lakás, sajnos gyakran vannak hatalmas bulik, ordítozó, éjfél utánra eszüket vesztő külföldiek. Pest, belváros.
2021. szept. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Laktam ilyen házban a belvárosban, és elviselhetetlen volt.
2021. szept. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Juj, én gondolkodtam hogy a Vár alá költözöm, nem tudom ott mennyi turista lakik.
2021. szept. 26. 13:17
 7/8 anonim ***** válasza:
30%

Az egesz haz airbnb es kiadott lakas kulfoldieknek. Budapest belvarosa .

Temetoi csend van estenkent es ejszskankent . 20 eve elunk itt.


Csaladtagommal ilyen lakast valasztottunk neki is. Ott is csend van este,ellenoriztuk.


Onnan tudjuk,ki a berlo,hogy o mosolyogva koszon. A magyar meg koszones nelkul megy tovabb.


Apamnal a magyar tulajdonoskent ott lako szomszedok mindig zavarnak minket,h miert a lepcson huzzuk fel a bevasarlast,amikor ok szavaztak le a liftet ,masik is keresztbe tesz rendszeresen.


Ha tehetnem,csak airbnb lakasok koze koltoznek.

2021. szept. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7, köszönöm a választ! melyik kerület?
2021. szept. 26. 14:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!