Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen hely Nagykanizsa?...

Milyen hely Nagykanizsa? Milyen ott az élet, munkalehetőségek, stb?

Figyelt kérdés

Budapesti vagyok, de Nagykanizsa valahogy szimpatikus városnak tűnik számomra. Szerintem pont ideális ez a 40-50 ezer fős lakosság, ráadásul közel van a Balaton, de Horvátország, Szlovénia és Ausztria is belátható távolságban van. Ahogy néztem, a közlekedésre se lehet panasz, hiszen vasúti összeköttetése is van, plusz az M7 is arrafelé megy el.

Mi a helyzet a munkalehetőségekkel? Tud profitálni a város a jó elhelyezkedéséből?



2021. okt. 3. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Bővül az ipari park, juhu, szoval gyarak vannak.

(Meg nagy kínai boltok.)

A kerdes tehat az, milyen szakmaval. Pl informatikai mernok ismerősöm nem nagyon tud mit kezdeni itt.

2021. okt. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Kanizsai vagyok ott születtem, milyen hely menj inkább Sopronba és járj Ausztriába dolgozni
2021. okt. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Semmi extra nincs ott amugy
2021. okt. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
86%

Kanizsai vagyok

Nem egy nagy eresztés a város

elég csöves inkább, de ha piálni akarsz akkor lényegében bárhol találsz egy kocsmát xd

2021. okt. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Szintén kanizsai vagyok. A legjobb, amit tudok tanácsolni, az az, hogy ne gyere ide!

Leginkább szakmunkával lehet elhelyezkedni, vagy operátornak.

A közlekedés valóban jó, de csak ezért ne gyere ide.

Inkább Szombathely, Sopron... Nagyon kevés munkahely, nagyon alacsony bérek. 2 diplomával 3 hónapja álláskereső vagyok... Úgyhogy nemsokára én is lelépek innen...

2021. okt. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!