Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám rávenni a...

Hogyan tudnám rávenni a gázszerelőt, hogy jöjjön ki és csinálja meg a hibát?

Figyelt kérdés

Beszereltettem egy új gázkazánt mert a régi megadta magát.

Millión felüli összeget fizettem érte.

Elvégezték a munkát, aztán észrevettem, hogy mikor zuhanyzok utána csepeg a baloldalt, valószínűleg lecsapódik a pára, mert akkor nem csepeg ha nem zuhanyzok.

Több hete csak igérget a szerelő, hogy ekkor meg akkor jön vissza megcsinálni, van úgy, hogy fel se veszi a telefont.

Megigérte szerdán is, hogy ma 12-re kijön, nem jött.

Mit tudok csinálni iylen helyzetben?



2021. okt. 15. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Lecsapódó párán mit szeretnél javíttatni?
2021. okt. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Vajon mi köze a zuhanyzónál csepegő víznek a kazánhoz???
2021. okt. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mindentudó99 ***** válasza:
70%
A kazánnál csöpög . Leveszed a burkolatot és megnézed hol csöpög. Lehet csak meg kell húzni egy csavart
2021. okt. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A gázkazán csinálja a melegvizet amivel zuhanyzok.


"Lecsapódó párán mit szeretnél javíttatni?"


Rendesen csepeg a víz a gázkazánból amikor zuhanyzok, ami úgy vélem, hogy nem normális akármi össze is zárhat benne. Elszokták vezetni a lecsapódó párát.

2021. okt. 15. 19:10
 5/6 A kérdező kommentje:

"A kazánnál csöpög . Leveszed a burkolatot és megnézed hol csöpög. Lehet csak meg kell húzni egy csavart"


Le van fogatva valami blomával, gondolom a garancia miatt. Továbbá kifizettem több mint egy millát, aztán ne nekem kelljen már vele szórakoznom, nem vagyok gázszerelő. A probléma az, hogy szarik rá, hazudgál a telefonba, mert neki nem esik éppen útba.

2021. okt. 15. 19:15
 6/6 anonim válasza:
76%
A Fogyasztóvédelem Békéltető Testülete elé kell citálni. Köteles megjelenni.
2021. okt. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!