Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kapható mofém golyóscsapágynak...

Kapható mofém golyóscsapágynak csak a felső része is, külön?

Figyelt kérdés

Elfagyott a fűtésrendszerben hagyott víz a házban, amit nem rég vettünk. Az emeleten 6 radiátorból 4 alján és tetején szétnyomta a jég a csapágyat, Mofém, így néz ki, bár nem biztos, hogy pont ez a típus:

[link]

Ennek lehet kapni csak a felső, tekerővel ellátott, csavarral odafogott részét?

A vízvezetékszerelő azt mondta, elég azt cserélni, nem kell az egészet.



2021. nov. 2. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
нет
2021. nov. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Eléggé kevered a golyóscsap és a golyóscsapágy fogalmát.

Golyóscsapot nem kapsz alkatrészenként, csak kompletten.

2021. nov. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen! "Mofém csaphoz fogantyú" így találsz a neten!
2021. nov. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszer én is jártam hasonlóképp, amikor a wc öblítő csapot télen nem nyitottam ki és benne maradt a víz, ami aztán szétnyomta a golyócsapot. Szétcsavartam, a görbült részeket visszakalapáltam, visszaszereltem és azóta is úgy működik, mintha semmi baja nem lenne.
2021. nov. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem,nem lehet külön kapni!

Az ilyen fagyásnál nagyon sokszor nem csak a fedél görbül el,hanem a csaptest is ovális lesz,-tehát hiába raknál új felső részt,és"o" gyűrűt,lutri,hogy jó lesz-e.

Persze,lehet a régit is kalapálgatni,de hanyadjára sikerül,-ha egyáltalán sikerül kiegyengetni,hogy tudod kipróbálni,nyomáspróbázni?...és ugye nem egy db. van.


A másik... bocsi,-de ha egy golyóscsapot "golyóscsapágynak" becézel,akkor TE inkább NE is nyúlj hozzájuk!!!

2021. nov. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!