Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van nekem kb 3000m2 belterület...

Van nekem kb 3000m2 belterületi telkem a falu szélen. Hogyan tudnám a legjobban kihasználni? Sokat gondolkoztam rajta de nem tudom hogyan lehetne hasznosítani. Most azon gondolkozom hogy tele ultetem akácfával. Valakinek valami egyéb ötlet?

Figyelt kérdés

2021. nov. 5. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
kaszálót vagy legelőt vagy vesd be kukoricával/búzával
2021. nov. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen falu... ha a világ vége akkor meg kell művelni, vagy műveltetni. Esetleg önkormányzatnak átadni bérletbe hogy a közmunkásokkal termeltessenek rajta valamit (nálunk így van, krumpli, paradicsom, paprita, stbt termelnek amiből élelmezik az iskolát, időseket)

Ha valami frekventáltabb hely, akkor add el jó pénzért.

Esetleg emeltess magadnak rajta obeliszket.

Csinálj únijós játszóteret


A fásításhoz engedély kell!

2021. nov. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ültesd be diófával, és lesz nyugdíjad 😅
2021. nov. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Gyümölcsöst bele. Pl birsalmát. Viszik pàlinkának sajtnak befőttnek. Minimum 150 kilója. Egy darab gyümölcs fél de egy kilós is van . De jó szilva is
2021. nov. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 10 éves akácerdőm van, elég sok vele a munka
2021. nov. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Olyan helyen ahol nincs az ingatlanokra KERSLET, el kell adni,amennyiért lehet.

Tegyél hozzá pénzt, - vagy CSOK ,stb. támogatást - és vegyél olyan helyen, ahol ez üzlet- ha üzletet és nem a felesleges kínlódást akarod vállalni vele.

2021. nov. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A felében most is 2016 ban ültetett, oltott diófa van 14db, amit ki akarok szedni mert 2/3 a a termésnek fekete. Én nem akarok kinlódni vele feleslegesen.
2021. nov. 8. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!