Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hibás fotelt, ha visszaküldöm...

Hibás fotelt, ha visszaküldöm az áruháznak, be kell csomagolnom, mielőtt átadom a futárnak?

Figyelt kérdés

Az ügyfélszolgálatos kolléga nem írta, hogy be kell csomagolnom, szóval nem tudom... Ha jön a futár, el tudja vinni csak így ahogy van?

Igazából nincs is semmilyen eszközöm vagy anyagom, amivel be tudnám csomagolni, eléggé nagy méretű.



2021. nov. 12. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem elég alap, hogy be kell csomagolni. Ha nincs meg az eredeti csomagolás, legalább fóliázd körbe jó sokszor. (Nekem szállítottak így másik magánszemélytől az ország másik végéből vaterás bútort, tökéletes állapotban kaptam meg.)
2021. nov. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Alap és előírás, hogy becsomagolva adsz fel valamit, ők is így küldték, hogy ne szennyeződjön, sérüljön. Át sem veszik másképpen.
2021. nov. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

" Az ügyfélszolgálatos kolléga nem írta hogy be kell csomagolnom,"

A vissza küldést is önként teszed.

2021. nov. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#3 azért voltam bizonytalan, mert ehhez az áruházhoz már küldtem vissza egy kisebb terméket (szintén hibásat), és akkor írták nekem világosan, hogy legyek szíves csomagoljam be... Most ugyanez lejátszódott, de egy szó nem esett arról, hogy ezt is be kéne csomiznom, ráadásul ez egy sokkal nagyobb tárgy.

2021. nov. 12. 17:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Én addig őrzöm a nem széttépett eredeti csomagolást, ameddig megvan a visszaküldési jogom...
2021. nov. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha tönkremegy a szállítás során, a futárcég - ha átveszik egyáltalán - mossa a kezeit, hogy hát nem volt rendesen becsomagolva, és a kereskedő nem fogja visszaadni az árát, rád verik a kárt.

Nekem már volt ügyem egy futárcéggel, amikor összetörtek egy terméket, és nekem kellett fotóval bizonygatni, hogy be volt csomagolva rendesen, ennek ellenére sérült a különösen felelőtlen kezelés miatt. (Felborulhatott a kocsiban.)

2021. nov. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát akkor lehet én is le fogom fotózni :o

2021. nov. 13. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!