Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 50 m2 lakás mennyire élhető?...

Mindentudó99 kérdése:

50 m2 lakás mennyire élhető? Túl kicsi vagy elfogadható?

Figyelt kérdés
Mindíg kertesben èltem így nincs tapasztalat. Azok meg ugye nagyobbak
2021. dec. 3. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ hány embernek. Egyedül vagy egy párnak még élhető is lehet. Ha a párnak van egy gyermeke akkor már nehezebb mindennek a helyét megtalálni.
2021. dec. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Párként teljesen élhető. Ha jó az elrendezése, akkor még egy kisebb gyerkőccel is el lehet lenni benne.
2021. dec. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
64%
él
2021. dec. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Teljesen relatív.

Aki 30 m2-ből, vagy albérleti szobából költözik, annak hatalmas palota, aki nagyból megy, az úgy fogja érezni, hogy megfojtják a falak.

Elvileg ez a nagyság panelnél 1 szoba + 2 félszoba, tehát párnak 1-(2 ?) gyerekkel is elfogadható.

2021. dec. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is egyedül még nagy is (hacsak nincs valami extra helyigényes hobbid), párnak tökéletes, egy gyerekkel is még oké, ha jó a beosztás, kettővel már zsúfolt lesz, de sokan felnőttek így is, hárommal már nagyon lapjával és max. a legnagyobb iskolakezdéséig bírható valami dobbantónak, amíg nagyobbat nem spóroltok össze (ismertem ilyen családot).
2021. dec. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. dec. 3. 16:08
 7/8 Noren1989 ***** válasza:
Egyedül, 3macskàval 53-mon élek...egész kényelmes 😉
2021. dec. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól függ...

33 nm-en jól elvagyunk ketten, de az összes cuccunk nem férne el.

Az ideális valahol 75-80 nm lenne nekem pl. (plusz duplagarázs/műhely/tároló)

2021. dec. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!