Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Eldugult a konyhai mosogató....

Eldugult a konyhai mosogató. Eléggé távol a lefolyotól.. mit lehet tenni hogy karácsonyra legyen a főzéshez normális szenny élvezetes?

Figyelt kérdés
Próbáltam sósavval, 5 csomag dugulás elleni vacakkal. Ecet meg szóda bikarbona. De nem lett jobb. Ötlet?
2021. dec. 22. 14:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
58%

Ez nem komplett zsír, hanem elszappanosodott, szenny, zsírral, egyéb minden szennyel. Nem folyik le a víz?

Vízkő nincs ilyen csőbe.

Pumpálas és dugulás elhárító felváltva.

Dugd be a mosogatót, félig engedd vízzel. Ha 2 tálcás, a másikat dugd be, tegyél rá nehezéket. Fogj egy rongyot és a pumpát. Húzd ki a dugót, és a víz alatt, tedd rá lefolyóra a pumpát. Ronggyal fogd be a túlfojót,, és hirtelen gyorsan pumpáld. Ismételd többször.

Aztán duguláselhárító szert, folyass utána vizet. Ismételd párszor, aztán megint pumpálás.

2021. dec. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Sokszor a szifon szétszerelése és átmosása megoldja a helyzetet. Meg szoktam lepődni, mennyi mocsok jön ki belőle.
2021. dec. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Megoldódott. Bele lett mosva nagy nyomáson. Gyártottam hozzá egy olyan fejet, amit légmentesen zárt és arra rányitottam a kerti csapot...
2021. dec. 23. 18:28
 14/14 anonim ***** válasza:
Ez jó, de azért azt tudd, hogy még sok lerakódás maradt a csőfalakon, a nyomás csak annyi utat tört magának, amire feltétlenül szüksége volt. Időnként tegyél bele duguláselhárító szert, hogy mindig oldjon le valamennyit.
2021. dec. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!