Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen költségekkel számoljak...

Milyen költségekkel számoljak egy dombtetőn lévő szőlőskert teljes közművesítéséhez?

Figyelt kérdés

Szeretném tudni hogy ezek milyen költségekkel járnak, csak körülbelül.

Vizet és villanyt szeretném beköttetni.

A legközelebb lévő település ahol villanyoszlop és vízvezetékrendszer található az 500 méterre van a szőlőskerttől.

Kb. 60 méterrel magasabban fekszik a terület, nem tudom hogy ez milyen hátrányokkal járhat.

Mi volna a legkézenfekvőbb, vagy hogy jönnék ki a legjobban, hogy ez így megvalósulhasson?

Válaszokat előre köszönöm!



2021. dec. 27. 01:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%

Nincs annyi pénzed.

Felejtős.

2021. dec. 27. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%
Horribilis. Több milliós (tízmilliós) tétel.
2021. dec. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
61%
Sok sok milla és év. Hozzájön, hogy ha a szolgáltató, hajlandó egyeltalán megcsinálni, mert ere is 0 az esélyed.
2021. dec. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%

Van valamilyen jogszabály, hogy a mérőóráig a szolgáltató kell a szolgáltatást kiépítenie ??? (Mintha ???)

ENNEK NÉZZ UTÁNA !(Vagy akinek volt/van tapasztalata ) írja meg !

2021. dec. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%

Ha bele tartoznál a FideszeSS baráti körbe,még a választások előtt minden meglenne .Ha lennétek kb 30 an,lenne esélyetek,de a

költségek így nagyon magasak lennének.

Mivel ez nem lakó övezet,semmilyen kedvezmény nem illet meg.

Pl. a telkemen 30 m hosszan megy a víz fővezeték,a bekötés 400 ezer lenne .

2021. dec. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
11%
Több mint tíz millió forint. És sok év.
2021. dec. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Több millió szolgáltatónként és hónapok, mire egyáltalán eljutnak odáig, hogy kimegy valaki felmérni. Egy ismerősöm most csinálja, sík területen, 5 (öt!) villanyoszlop leállításával lehet eljutni a telekig az árammal, közel egy éve húzódik a dolog, most tart ott, hogy végre legalább egy számot látott leírva, hogy csak az áram mennyi lenne. Megvalósításról még szó sincs.
2021. dec. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
59%

Engedélyek, igazolások, felmérés, szakértők, földmunka, bekötés, alapanyagok, mérők,...


Én 6M alatt bele sem fognék. Inkább vennék áramfejlesztőt, meg furatnék kutat.

2021. dec. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
68%
Én 9 éve a kapubeállóm sarkában lévő villanyoszlopot szerettem volna egy méterrel arrébb tetetni. Másfél millió forintos árajánlatot kaptam az EON-tól. Nem kértem.
2021. dec. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
51%

Szőlőskertünk van, dombon, EON-os területen.


Egyénenként nem foglalkoztak vele, hanem az egész területen levő összes tulajdonosnak össze kellett fognia társulásba és akkor lehetett beadni.

Nálunk 8 éve fejenként 1 millió körül volt a villany, kb. 35-en kértük.

Vizet mindenki fúratott magának.

2021. dec. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!