Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 23 évesen gáz a szülőkkel élni?

23 évesen gáz a szülőkkel élni?

Figyelt kérdés
Már dolgozom, viszon feleslegesnek tartom fizetni külön az albérletet. Szeretem a szüleimet és teljesen normálisan lehet velük együtt élni. Segítek a főzésben, sőt ha úgy dolgozom én is szoktam megfőzni. A házimunkába is mindig besegítek. Viszont a kortársaim mind albérletben vannak és felmerült a kérdés bennem hogy ez most gáz lenne? Nyilván tervezek elköltözni majd a jővőbeli barátommal, ha megtaláltam azt a személyt akivel összeköltöznék. Mi a véleményetek a témában?

2022. jan. 5. 18:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha mindkét félnek (szülők és te) kielégítő és harmonikus a kapsolat, akkor egyáltalán nem gáz...
2022. jan. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem az. Így, ilyen körülmények között, ahogy azt vázoltad, nem az! Normális a gondolkodásod!

Aki kortársaid közül (egyedülálló) albérletben lakik, ott két eset áll fenn vagy nincs meg ez a jó viszony ill. megfelelő körülmény az együttéléshez ami nálad megvan vagy előfordul, hogy szimplán hülye! Olyan is előfordul elvétve!

Ha tudsz így félretenni, az még jobb!

2022. jan. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem gaz.

En 26 evesen koltoztem el de voltak olyan velem egy idosek akik 28-30 evesen koltoztek el a szuloktol, sot biztos van meg olyan volt osztalytarsam aki meg 31-32 evesen is a szuleinel lakik

2022. jan. 6. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis!
2022. jan. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sose gáz, csak vannak mindig akik jobban tudják, hogy másnak hogyan kellene élnie.
2022. jan. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. jan. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
83%
27 vagyok, meg a szüleimmel élek és valószínűleg így is marad örökre (170 ezres tanári fizetésemből nem jön ki az albérlet, ha enni is akarok mellette). Szerintem 25 környékétől már nem túl célszerű szülőkkel lakni, sokszor kellemetlen, megszólalnak miatta. De van, hogy az embernek nincs más lehetősége...
2022. jan. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy 23 éves felnőtt ember létedre még mindig mások véleménye alapján akarsz dönteni arról, hogy azokkal élj-e, akiket szeretsz és akikkel jól kijössz vagy ne...
2022. jan. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Bőven lesz időd még elköltözni ha úgy adódik.
2022. jan. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"sokszor kellemetlen, megszólalnak miatta"

De még sokkal de sokkal kellemetlenebb olyannal/olyanokkal élni, akitől/akiktől már legszívesebben szabadulnál - amibe nagyon sokan beleviszik magukat, akik kb. csak azért költöznek el otthonról, hogy ne szólják meg őket, hogy még mindig a szüleikkel élnek...

2022. jan. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!