Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Felső szomszéd időnként a...

Felső szomszéd időnként a bútorait tologatja éjszaka, ez ellen véd egy 3m-es fülvédő?

Figyelt kérdés

Ilyesmire gondolok:

[link]


Füldugót próbáltam, amikor valaki feletted tol egy szekrényt, nem sokat ér.


2022. jan. 17. 13:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom hogy véd-e, de hogy ebben nem fogsz tudni aludni, az is biztos.
2022. jan. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A lövésre kifejlesztett speciális. A mély durranó, és az aszt követő magas sivításra, pattanásra van.

Megvan tartomány és csillapítás mértéke ezeknél. De ebbe hogyan aludnál?

2022. jan. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenben nem lehet aludni.
2022. jan. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél sima füldugót, az is sok zajt felfog és aludni is tudsz majd. Vagy szólj neki, hogy ne tegye.
2022. jan. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen "tologatós" szomszédokat szívem szerint kinyírnám. Nekem is van egy, aki éjszaka erre izgul fel. Már vettem neki saját pénzemen a konyhai széklábaira védőt, arra nem volt képes, hogy ráragassza a széklábakra. Továbbra is huzigálja a kerámia burkolaton. Egy élmény éjjel hallgatni, ahogy csikorgatja.
2022. jan. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mit lehet tenni? Van bármi értelmes szigetelés? Füldugó ezen zaj ellen nem sokat ér.
2022. jan. 17. 16:23
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem szigetelés!...földelés!
2022. jan. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egy 3m nyéllel rendelkező parfissal már az ágyban fekve is tudsz kopogtatni a mennyezeten...
2022. jan. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha fel tudnam talalni az agy fole rakhato hangszigetelo buborekot .... gazdag lennek. Szolni kell nincs mas megoldas,vagy fuldugo.
2022. jan. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én arra gondoltam régebben, hogy szekrényeket rak össze és árulja, vagy valamit, és ebből szed pénzt.

De soha nem visz le semmit... És nem is hoz fel, azért ez feltűnne.

De akkor mi a rákos k anyját tologatja meg ütögeti a szekrényeket éjjel?

Én normál esetben van, hogy évekig hozzá sem nyúlok úgy a bútorokhoz, nem hogy tologassam éjjelente. Na mindegy.


Ebben nem lehet aludni...

2022. jan. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!