Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi lehet ez vajon, és kihez...

Mi lehet ez vajon, és kihez tartozik?

Figyelt kérdés

[link]


A kerítésünk előtt található ez az oszlop, semmi írás/számsor/logó nincs rajta. Már így vettük a házat, és nem tudjuk, hogy esetleg ide tartozik, vagy az önkormányzathoz, vagy tudja fene. Mindenesetre nagyon rossz helyen van, nem lehet tőle elég közel parkolni a kerítéshez, így ha nincs funkciója, akkor eltűntet(tet)nénk.

Kinél lehet vajon felőle érdeklődni?



2022. febr. 1. 23:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Előző tulajnál? Önkormányzatnál?

Fogalmam sincs, mi ez. Van rajta nyílás? Kulccsal nyílik?

Nem a garázsajtót nyitja távirányítóval?....

2022. febr. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Előző tulajjal sajnos már nincs kontaktunk, több mint 1 éve vettük a házat, ő azóta külföldön él, ennyit tudunk. Eddig nem foglalkoztunk az oszloppal, mert felújítás miatt nem laktunk itt, mostanra lett zavaró (főleg a "tudatlanság" miatt). Önkormányzatnak holnap írok, hátha tudnak róla valamit.

Garázs, elektromos kapu nincs.

A doboz elején van kulcslyuk, de nekünk nem adtak semmit hozzá, ezért is gondolom, hogy nem közvetlen a házhoz tartozik.

2022. febr. 1. 23:52
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

Eskü, én már láttam ilyet. Nem tudom, hol, azt sem, hogy mikor, de már láttam ilyet.

Ez persze neked nem segít, maximum annyiban, hogy ez nem egy egyedi dolog.

2022. febr. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%
Szomszédok mit mondanak?
2022. febr. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem internet vagy telefon osztó doboza lehet.

Nézd meg, hogy van-e benne valami.

[link]

Elvileg ilyen kulccsal ki lehet nyitni.

2022. febr. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
5-ös vagyok. Bocsi most néztem meg jobban ezen rendes zár van szóval valószínűleg használják. Amilyen kulcsot linkeltem az volt a régi szabvány kulcs ezekhez.
2022. febr. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

4# őket még nem kérdeztük, a közvetlen szomszédnál megérdeklődöm majd, hátha tud valamit.


5# lehet, ebben az esetben a szolgáltatót kell megkeresni? (Annyit tudunk, hogy Telekomtól volt csak sat tv, mi köttettünk be ide optikát).


[link]


Ilyen a kulcslyuk, sajnos amit linkeltél, az konkrétan biztos nem jó bele.

2022. febr. 2. 00:07
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

Távközlés elosztószekrénye. A földkábelt ebben hajtják ki, és osztják szét az előfizetőkre. Miattad nem fogják átrakni…


Amúgy ez a kulcsa:


[link]

2022. febr. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

8# köszönöm! Ha valóban az, nyilván megértjük és marad, ahol van. Csak ha valami, mégis a házunkhoz tartozó, már felesleges dolog lenne, akkor tűntetnénk el.

Kihez tartozik akkor végtére is?

2022. febr. 2. 05:47
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

8# találat. Távközlési szekrény. Innen mehet a telefonotok.

Keresd a telefon szolgáltatót.

Ott csatlakoznak a földkábelek, onnan megy a házakhoz, ha nem az oszlopról.

2022. febr. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!