Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Eldugult a zuhanytálca,...

Eldugult a zuhanytálca, melyik a leghatékonyabb lefolyótisztító? Haj és zsír lehet ott alul.

Figyelt kérdés

2022. febr. 21. 23:44
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
100%
A Mr. Muscle elég jó.
2022. febr. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam. Köszi! :) Az ecet meg szódabikarbóna szerintem nem elég erős.
2022. febr. 21. 23:55
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
nekem a masszívabb dugulást a domestos lefolyótisztítója oldotta meg
2022. febr. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%
ha haj van benne akkor önthetsz bele bármit nem igazán fog segíteni, de a csőgörény az megold mindent vagy valami magasnyomású cucc
2022. febr. 22. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
76%
Míndegyik duguláselhárító gél, granulátum elég hatékony. Nagyon erős lúgok, oldják a szerves, haj, zsír, szappan lerakódásokat.
2022. febr. 22. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%

Tiret

Mr Muscle


A tobbi amator.

2022. febr. 22. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

2: ez az ecet-szbb kombó nem tudom honnan került a köztudatba, de terjed mint a pestis. :-D


SEMMIT nem csinál, csak pezseg. Mert az ecet közömbösíti a szbb-t. Ennyi. kb. oxigén szabadul fel, az pezseg.


Vegyél ilyen granulátumot, ez a tuti. A gélek sokszor még jobban eldugítják a lefolyót.


[link]


Beleöntesz pár kanállal, és forró vizet öntesz rá. Gyakorlatilag kirobbantja a dugulást, felhabzik, és az apró fémdarálék alkotórész a gyors reakció közben lereszeli a csőről még a maradék dugulást is. A zsíroldó része feloldja a szappanos-zsíros dugulást. Ha makacs dugulás van, meg lehet ismételni a felhabzás után újabb adaggal. Meglátod, mi jön ki onnan, egy része ugyanis a habzáskor kijön a tálcára.

2022. febr. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
50%
Ha lehet, akkor ki kell venni a zuhanytálca dugóját és a lerakódott anyagot el kell távolítani. Ez nem gusztusos cselekmény, de a leghatásosabb és leggyorsabb.
2022. febr. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Gondolom a bűzzárvan rakódott le, nem a lefolyó szűrőben. Utóbbihoz nem keresne anyagot…
2022. febr. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek!


#7 Ez lesz, ezt a DM márkás lesz kipróbálva.

2022. febr. 22. 10:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!