Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen fenyőfát vegyünk és mikor?

Milyen fenyőfát vegyünk és mikor?

Figyelt kérdés

Párom nem szeretne normand fenyőt, én meg nem szeretnék ezüstöt, mert az hullik. Van egyéb lehetőség? Vagy mit csináljunk, h ne hulljon?

Ha most megveszem a fát és 1 hétig tárolom, nem fog tönkremenni? Mik a tapasztalatok? Vagy érdemes várni vele 23-áig?


2008. dec. 16. 17:48
 1/5 anonim válasza:
84%
Valamilyen szinten az összes fenyő hullik, ha ezt nem szereted, vegyél műfenyőt. Bár az illúzióromboló szerintem. Amúgy 23-án menjetek el fenyőt venni, és egyezzetek meg egy olyanban, ami mindenkinek tetszik.
2008. dec. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag dec. 10-ig kivágták már az összes fenyőt, tehát tök mindegy, hogy most veszed meg, vagy egy hét múlva. Csak lehet, hogy egy hét múlva már csak rondákat találsz.
2008. dec. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld rá a párodat a normand fenyőre, szerintem az a legszebb, és nem is hullik. Mi mindig azt veszünk, tavaly februárban szedtük le, és még akkor sem hullott. Nincs szebb egy plafonig érő, sűrű fenyőfánál. A normand fenyőn kívül amúgy mindegyik hullik, teljesen mindegy mit veszel. Douglast ne vegyetek, azok nagyon kis satnyák, és rögtön lehullanak. Az ezüst fenyő is szép, és viszonylag sokáig tart.
2008. dec. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi már ma megvettük mert előtte egy két nappal már csak a szörnyűségeket lehet találni. Amúgy vegyetek lúc fenyőt. Hosszú a tűlevele, nem hullik és szép is.
2008. dec. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Elég sokfélék :-) Azt hiszem, normandot veszünk, csak annak nincs fenyőszaga.. (no nem baj, majd fenyőillatú illóolajjal pótoljuk :-)) De most akkor egyszerre vágják ki őket, vagy sem???
2008. dec. 17. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!