Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik Debrecen legjobb,...

Melyik Debrecen legjobb, legbiztonságosabb része? Melyik részére érdemes költözni?

Figyelt kérdés
Akár Debrecenhez közeli részeket is mondhattok, ami viszonylag közel van Debrecenhez.

2022. márc. 7. 20:43
A kérdező szavazást indított:
Csapókert
Júliatelep
Tócóvölgy
Pallag
Józsa
Bánk
Tégláskert
Macs
Ondód
Haláp
11 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Debrecenben nincs no-go zóna, így nagyjából mindegyik részen biztonságban vagy! Nekem egyedül Pac nem ön be, pedig semmilyen negatív tapasztalatom nem volt!
2022. márc. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Debrecen legjobb része a Nagyerdei körút. Nyilván a legjobb résznek kijáró árakkal :-)
2022. márc. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nekem is a Nagyerdei körút tetszene.

Csak a pénztárcámnak nem :)


Én se láttam még nagyon veszélyes részt, kivéve a Nagyállomás környékét sötétedés után. Ott se volt még próblémám, de azt az aktatáskás öreget meglátva kicsit elkezdtem parázni.

2022. márc. 9. 10:38
 4/9 A kérdező kommentje:
*problémám
2022. márc. 9. 10:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért pl. Pallagon egy házat venni, az nem semmi - olyan árak vannak ott az erdő szélén! De szinte mindegyik említett városrészben aranyáron mérik a telket, a házat, a lakást!
2022. márc. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Mi Józsán vettünk egy házat.

A békéscsabai házunk árához majdnem egy másik árát kellett még hozzátenni hogy meg tudjuk venni. Jó a környék, fejlődik ezerrel - csak hatalmas a bejáró forgalom. Most azt várjuk, hogy kiépüljön a rácsatlakozás itt is a pályára, akkor ott kikerüljük a fél várost.

2022. márc. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Debrecenben úgy nagy általánosságban elég jó a közbiztonság, de vannak ellentétes kirívó esetek is. A nagyállomás, vagy a buszvég és környéke hemzseg a dzsipóktól, a Piac utca-Csapó utca sétáló övezet pedig az agresszív koldusoktól. Nyári esténként jönnek be a tivornyázó brazil hordák, a főtérre koldulni k@rvákat futtani, meg berúgni. A rendőrség meg általában annyit tesz ellenük, hogy nem néznek oda. A Nagyerdőn is ugyanezekkel találkozhatsz, k@rvák futtatása közben. Szerencsére a magas ingatlanárak miatt ezek a hordák messze kiszorultak már a városból, de mint említettem, rendszeresen belátogatnak.
2022. márc. 16. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
52%

A Csapókert a legjobb.

Egy farkaskutyával sétálok és futok,

ja és a kimonómon is sötét övem van,

ja és segítek a nőknek is,

hogyha bajban vannak +

bajba jutnak / kerülnek.

Remélem, hogy értjük egymást és magyarul beszélünk?

Karosszék huszárok!

2022. máj. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem tapasztaltam a Nagyállomás környékén semmi atrocitást!

A buszvég felé ritkán járok, akkor is trolival. De ott sem volt semmi bajom.

2022. máj. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!