Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Visszaköltöznél-e egy olyan...

Visszaköltöznél-e egy olyan kerületbe, helyszínre ahol 25 évvel ezelőtt éltél, ott volt egy néhány éves korszakod ami még akkor lezárult avval hogy eljöttél onnan?

Figyelt kérdés

Hiszen ha visszamennél most, óhatatlanul jönnének vissza a régi emlékek, ugyanakkor visszaállítani nem tudod azt ami akkor volt.


Szóval kicsit felkavaró lenne.



#költözés, de ja vú
2022. márc. 22. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Kerületbe igen. Ha nem ugyanabba a lakásba kell.
2022. márc. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
Hát feltételezném, hogy az azóta eltelt 25 évben csak felnőttem valamennyire... Negyed évszázadról beszélünk, basszus. Aki ennyi idő elteltével is a múlton rágódik, annak tökmindegy, hol él, mindenhol meg tudja keseríteni a saját életét a továbblépésre való képtelenség.
2022. márc. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez a felkavarodottság vagy inkább nosztalgia pár napnál tovább tartana. Hiszen nem ugyanazok az emberek közé mennél, ha jól értem. Egy kerület meg elég nagy, 25 év meg nagyon sok.
2022. márc. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

25 év a mai rohanó világban rengeteg idő.

Minden változott, te is és a kerület is. Jószerivel rá sem ismernél.

Én tapasztalatból beszélek, mert 22 év után költöztem vissza abba a lakásba, ahol életem nagyobbik felében éltem és minden teljesen más.

Semmi nem felkavaró, ráadásul úgy tűnik, neked szép emlékeid voltak és azon meditálsz, hogy azokat nem tudod visszaállítani.

Nem is kell, ez az élet rendje. Lesznek új emlékeid!

2022. márc. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!