Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt tudok megtanu...

Mennyi idő alatt tudok megtanulni horgolni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek kézműveskedni, viszont a horgolás eddig kimaradt az életemből. Sajnos nincs mellettem horgolni tudó személy, úgyhogy itthon, internetről tanulnék. Körülbelül mennyi idő alatt tudom elsajátítani az alapokat, és mennyi idő, mire eljutok arra a szintre, hogy mondjuk már egy plüsst tudjak készíteni? Annyit még hozzátennék, hogy a kézügyességem nem valami jó, talán ez is befolyásoló tényező lehet.

A válaszokat előre is köszönöm!😊



2022. máj. 4. 19:34
 1/2 Lulu.kovacs. válasza:
100%

Szia én fél éve keztem és már árulok is cuki plüsiket.

Ja és segítek neked ha kell.

2022. máj. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Uu de ügyes vagy, akkor neked a kézügyességed is biztosan nagyon jó☺️ Még majd csak jövő héten lesz lehetőségem elkezdeni bevásárolni a horgoláshoz, akkor majd lehet hogy rád írok ha esetleg elakadok, de egyelőre megpróbálok minden infót a netről összegyűjteni. Egyébként te honnan tanultál meg ilyen jól horgolni?
2022. máj. 5. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!