Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a makói...

Mi a véleményetek a makói honvéd telep szélén lévő Wesselényi utcáról?Érdemes ott házat venni?Jó fajta vagy rossz fajta cigányok vannak ott?

Figyelt kérdés

2022. máj. 15. 07:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ott a 34 környéke +- pár ház elég durvának tűnik. Google maps-sal végig tudsz menni, ítéld meg magad. Én nem költöznék oda, az tuti.
2022. máj. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És a Tölgyfa utca az már jó?(Dózsa telep és Gerizdes határán)közvetlenül ott van a shell benzinkut,meg a tesco.
2022. júl. 24. 01:33
 3/4 anonim válasza:
Honvéd telepre nagyon nem érdemes,a Gerizdes(úri negyed) az jó.
2022. okt. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A Honvéd telep felejtős,a Gerizdesen kívül a Vertán-telep is jó.
2023. márc. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Hol találhatnék kiadó garzonlakást Óbudán? Mindig a Wesselényi utcai közvetítő irodába botlok akik már mástól is hallottam elkérik a közvetítési...

Mindig a Wesselényi utca 55 szám alatti közvetítő irodába botlok, akik már mástól is hallottam, és telefonban is említik sok hirdetésnél amikor felveszik hogy kérik a közvetítési díjat utána lakás hegyeket tudnak biztosítani.. Szóval elkérik a közvetítési díjat ha...

VII. Wesselényi utca milyen környék?

A körúton belüli részre gondolok.

Debreceniek! Lakást szeretnék venni, (nem panel), Borbíró tér vagy Víghkedvű Mihály (wesselényi)?

ezen a 2 utcán található az a két lakás amelyikből dönteni kell. környék alapján melyik jobb és miért?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!