Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy huhogó...

Mit lehet kezdeni egy huhogó szomszéddal?

Figyelt kérdés

Az alattam lakókkal van a probléma,a család egyik tagja valószínűleg van valami a fejével,mert bagolynak képzelheti magát.Minden éjjel mintegy egy őrült elkezd huhogni.

Úgyhogy mostanában inkább a vendégszobában alszok.


Ilyen helyzetben mit lehet tenni megmondjam neki,hogy ne huhogj,nem vagy bagoly?



2022. máj. 19. 14:04
1 2
 1/19 anonim válasza:
94%
🤣🤣🤣
2022. máj. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
91%
Csöndben vagyok, de legbelül visítok😂 El nem tudom képzelni a kérdésben leírtakat…
2022. máj. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%

Idősebb nő az illető?

Mióta lakik ott?

Tétényben lakott egy ilyen nő, de már kb. 5 éve nem csinálja. Vagy elköltözött, vagy elhalálozott. A fiamék laktak vele szemben.

Azt tanácsolom, hogy jelentsétek a jegyzőnek, tegyen ellene vagy a nőnél magánál, vagy a hozzátartozóinál.

2022. máj. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A huhogás nem szerelmeskedés közbeni "huu-huuu-huuuuu"?
2022. máj. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
És ha nem ember, hanem bagoly?
2022. máj. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#5

Igazad van, lehet az alattam lakók háziállatként tartanak egy fogyatékos baglyot,vagy egy szerencsétlen fogyatékkal élő huhog,mint egy bagoly.

2022. máj. 19. 15:23
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem minden reggel tegyél egy döglött egeret a lábtörlőjére, mert azt szeretik a baglyok.
2022. máj. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
#3 nem idősek a pár olyan 50 évesek a fiai kb 30 évesek lehetnek,olyan öblös férfi huhogás
2022. máj. 19. 15:24
 9/19 A kérdező kommentje:

#4

Inkább ilyen

hu hu hu huhu hu hu hu

És ezt képzeld el minden éjjel üvöltve

2022. máj. 19. 15:27
 10/19 anonim ***** válasza:
89%

Becsöngetsz hozzájuk és UDVARIASAN elmondod, hogy ilyen hangokat hallasz, ez téged zavar, nem tudnának-e tenni valamit ellene.

Az sem kizárt, hogy máshonann jön a hang - emeletes lakásokban eléggé el tud vándorolni a hang, sokszor egész furcsa úton - , esetleg tényleg baglyot tartanak valami okból (habár elég valószínütlen), lehet pl. telefon hangja, ébresztö beállítás, esetleg tényleg beteg ember, stb.

Egy beszélgetéssel sokat el lehet érni, ha nem vagy agresszív, utána meg esetleg sikerül megoldást találni. (Ha tényleg betegröl van szó, akkor nem egyszerü...)

2022. máj. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!