Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan adjak át karácsonykor...

Hogyan adjak át karácsonykor egy wellness-hétvége ajándékutalványt a férjemnek?

Figyelt kérdés
Ez egy A/4-es lap, feltekerni nem akarom, mert be van fóliázva és nem akarom betörni a műanyagot. Meg gondolom, ha elutazunk, oda kellene adni a recepciósnak. Vagy ezzel ne foglalkozzak? Valami ötletes csomagolási mód vagy átadási mód érdekelne, de mindenképpen azt szeretném, ha a karácsonyfa alatt találná meg. Van valami ötletetek?
2008. dec. 19. 13:06
 1/5 anonim válasza:

Én a helyedben beleraknám egy iszonyú nagy dobozba, hogy véletlenül se sejtse mi lehet az.Vagy egy szép dossziéba, ha valami ünnepi hangulatút találsz,vagy egyszerű arany vagy ezüst színűt,akkor be se kell csomagolnod csak átkötöd masnival.

Kellemes Ünnepeket!

2008. dec. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha szereted a humoros megoldásokat, a helyedbe, egy szépen kidekorált dobozba tenném be, s átkötném a dobozhoz illő selyemszallaggal.S hozzátennék egy kis kártyát, amire ráírnám, Tőlem, Neked,együtt szebb lesz!
2008. dec. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy akkora méretű könyvet, vagy újságot mint az ajándékutalvány, tedd bele abba, s úgy csomagold be.
2008. dec. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én tavaly repülőjegyet tettem bele egy nagy tévésdobozba, és bele még vagy két kisebb dobozt. Röhögtünk egy csomót, mire kibontotta, és csak egy "papír" volt a meglepi.
2008. dec. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak nehogy ne téged vigyen el:D

Sok sikert.

2008. dec. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!