Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan lehet szerződést kötni...

Hogyan lehet szerződést kötni a közmű (víz-gáz-áram) szolgáltatókkal? A régi állandó lakcímet is elfogadják, (ami az adásvételi szerződésben is szerepel), vagy előtte át kell jelentkeznem az új lakcímemre, és csak utána lehet szerződni is?

Figyelt kérdés
Költözés előtt állok, az órákat pedig a múlt héten olvastuk le közösen a társasház építkezés vezetőjével, aki átadta nekem a lakást. Hivatalosan még nem jelentkeztem át az új címemre, így nem tudom, hogy a közműs szerződések megkötésénél a régi lakcímemet kell-e majd felmutatnom (ami az adásvételi szerződésben is szerepel), vagy az új lakás lakcímét, ahová költözni szeretnék.

2022. júl. 31. 12:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdoni lap, adásvételi, térképmásolat + a szolgáltató formanyomtatványa.

Én az egészet e-mailbe és telefonon intéztem. Egyszer sem kellett bemennem egyikhez sem.

Még nem jelentkeztem be mert nincs kész.

2022. júl. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!