Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik szék a legstrapabíróbb...

Melyik szék a legstrapabíróbb ülőmunkához?

Figyelt kérdés
Pár hónap / egy év után mindegyik tönkremegy alattam, pedig nem vagyok dagadt, csak egész nap rajta ülök.
2022. aug. 5. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem eddig az ikeás Langfjäll irodaszék vált be, bár még csak egy éve van meg. Előtte három másikat is kipróbáltam mindenféle árkategóriából (15 és 60 ezer között), pár hónap után mindegyiknek kigödrösödött az ülése. Valami vészesen vacak minőségű szivacsot tesznek beléjük. 57 kg vagyok, szóval nemn a súlyom teszi tönkre.
2022. aug. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Japán Gulyás ***** válasza:
Linea Kft. - Győrben készítik a forgószékeket javarészt ugyanazokból az alkatrészekből, mint amit a neves Nyugat-Európai márkák is használnak.
2022. aug. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amit munkahelyi felhasználásra terveztek, nem otthonira az jobban bírja.

Nekem sima középkategóriás székem van több éve, és nem ment tönkre pedig dagadt vagyok (155 kg). Lehet, hogy nem jól használod?

2022. aug. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!