Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 10. emeleti panelba nagyon...

10. emeleti panelba nagyon meleg van ilyenkor nyáron? Szellőztetés segít valamit?

Figyelt kérdés
2022. aug. 9. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Igen/igen, a megfelelő időben.

Ez amúgy nem lakásos kérdés?

2022. aug. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Rettentő meleg van kánikulában. Este hiába szellőztetsz, a falak megtartják a meleget jó sokáig.
2022. aug. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ha oda költöznél, van néhány jó tippem, ami kellemessé teszi a legfelső emeletet(is)
2022. aug. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugatra néző X emeleti panel az kegyetlenül meleg! Klíma nélkül 1 rettenet kánikulában 1 ilyen lakásban az életvitel ! ,ahogy írták a falak átmelegednek, 30-35C fokra,és napokig tart mire kihűl,úgyhogy a klíma az elengedhetetlen.

Hajnali szellőztetés 1 kicsit segít , + redőny ,és klíma.

2022. aug. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Ha már vettem 30-40-50 millióért egy panelt, akkor csak van pénzem beszereltetni egy 300 ezer forintos klímát is, nem? Tavaly vettem másfél szobást 25 millióért vidéken és ilyen alap dolgokat megcsináltam rajta, mint redőny, légkondi (amik nem voltak), szoba- és bejárató ajtó csere (amik a házzal együtt építettek voltak), ilyesmik. Vagy itt még mindenki fillérekért vette régen a panelját, amikor a panelt nem a picit jómódúbbak tudták csak megengedni, hanem a szegények lakásának számított?
2022. aug. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Földszint is brutális egy több hétig tartó kánikulában.
2023. máj. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!