Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egy 8 vagy 10 emeletes ház...

Egy 8 vagy 10 emeletes ház tetején (ami lapos) fel lehetne állítani egy sátrat? Vagy mi van egy olyan ház tetején? Kitől kéne engedélyt kérni?

Figyelt kérdés

2022. aug. 16. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ki se tudsz oda menni, mert a közös képviselőmél van kulcs. Plusz a tetőn kb 60 fok van, a bitumenes szigetelés forró.
2022. aug. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Felállítani éppen fel lehet (eltekintve attól, hogy tilos), de pl rögzíteni nem tudnád semmihez, úgyhogy le is vinné gyorsan a szél.
2022. aug. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Japán Gulyás ***** válasza:
100%
Gépészet van a tetején - kéménykivezetés, légkondi kültéri egységek, szellőzőnyílások, hidroglóbusz, napelemek. Európában egyre inkább a zöld tető dívik, már a többemeletes lapostetős épületek nagyján növényzet van. A magyar emeletes házak mondjuk elég szegényesek, azok tetején jóformán semmi nincs, csak pangó víz az egyenetlen felület miatt.
2022. aug. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2022. aug. 16. 18:08
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Panelházak többségében

a legfelső szinten van egy csapóajtó. 4. Emeleten laktam egy négyemeletesben a lakat igaz ott volt, de nem volt lenyomva. Rendszeresen kijártam a tetőre sörözni cigizni csillagokat nézni stb. Senki nem tudta amíg egyszercsak lenyomták a lakatot. Sátrat nem vittem de volt h ott aludtam

2022. aug. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez jó! 🙂
2022. aug. 16. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!