Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miskolcon hol volna jó lakást,...

Miskolcon hol volna jó lakást, esetleg kis házat venni?

Figyelt kérdés

Az egyik nagy összeszerelő üzemben fogok dolgozni, jó volna egy kis garzon ott Miskolcon.


Azért viszonylag jó környéken kellene, nyugodt ember vagyok, kis garzon is elég lenne vagy 1,5 szobás panel.

Hol, hogyan nézelődjek?



2022. aug. 30. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:

A számozott utcák környékén vagy a Lyukóban NE! :)

De lehet, hogy van még pár ellenjavallott hely...


Az Avasnál is erősen körbe kell nézni - nem tudom, most mi a helyzet. A fészekrakós időkben borzalmas állapotok voltak.

2022. aug. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Azt veszem ki a kérdésből, hogy fontos lenne, hogy közel legyen a munkahelyhez.

Ehhez azonban jó lenne tudni, hogy melyik összeszerelő üzemről van szó, ugyanis Miskolcon 3 van.

- Ha a Bosch, akkor a Szentpéteri kapu - Katowice utca, a Kassai/Pozsonyi utca környékén nézelődnék, vagy esetleg az Álmos utcánál

- Ha a Joyson, akkor Hejőcsabán a Futó utcán, vagy a Csabavezér út mellett

- Ha pedig a Shinwa, akkor a Dél Kilián, esetleg a Bulgárföld


Amit kerülj el az az Újgyőri főtér/piac és környéke, valamint az Avas II. ütem az ahol még vannak necces helyek, de az se olyan vészes.

2022. aug. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kösziszepen nektek,

Igen a Bosch lenne az.

2022. aug. 30. 17:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Garzonok inkább a Vologda városrész környékén vannak, az sem rossz környék.
2022. aug. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!