Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Most akkor korlátozni, csökken...

Most akkor korlátozni, csökkentet szinten maximalizálni fogják a távfűtés hőmérsékletét, mit szólsz ehhez?

Figyelt kérdés

Tegnapi hír szerint igen!

"Idén télen a lakossági felhasználóknak átadott hőmennyiség csökkentését tervezik a távhőrendszerekben – mondta a Népszava szerint Steiner Attila, a Technológiai és Ipari Minisztérium energetikáért felelős államtitkára.

...a fűtésre jutó hőmennyiség lenne kevesebb,


EZÁLTAL A LAKÁSOK HŐFOKA CSÖKKENNE."


[link]



2022. szept. 16. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Na és? Legalább nem Gyurcsány van hatalmon.
2022. szept. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Ez mondjuk nem feltétlenül probléma, csomó helyen indokolatlanul túlfűt a távfűtés. Még mindig van pl. sok olyan lakás, ahol egyáltalán nem lehet szabályozni a fűtést, így ha túl meleg van, akkor ablakot kell nyitni, magyarán az utcát fűtik feleslegesen.

Nálam meg pl. lehet a radiátort szabályozni, de mindegyik szobában van egy plusz köre a fűtésnek, azaz egy cső, ami nem megy a radiátorba, csak leír egy hurkot. Na pl. nálam is simán tud túl meleg lenni úgy, hogy a radiátort lezárom, de ez a cső attól még ugyanúgy fűt.

2022. szept. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

Ez a Steiner is Soros vagy Brüsszel egyik zsoldosa.

Semmi szükség a fűtés csökkentésére, hiszen megszorítások nincsenek, az oroszoktól korlátlanul jön az olcsó gáz, a rezsicsökkentés is meg lett védve, az ország pedig előre megy, nem, hátra.

2022. szept. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Érdekes lesz az biztos.


Rokonoméknál 26 fok alá nem megy télen a panel, konkrétan klímáznia kell meg nyitott ablaknál lenni, pedig le van tekerve a fűtés. Nekem a nagyobbik szobában örültem, ha 20-21 fok megvolt, ami nekem már a pont fázok kategória.

2022. szept. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Egycsöves panel. A 10.-en 27-28 fok, a földszinten, a ház szélén 19 fok.

Érdekes lesz az idei fűtésszezon.

2022. szept. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Sok minden érdekes lesz itt még.Nagyon trükközik Fidesz.Mindennel be próbálkozik amíg el nem szakad a cérna .
2022. szept. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a valóságban árdrágításnak hívják!!

Hiszen ugyanazért a pénzért kevesebb meleget kapsz.

2022. szept. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

Eddig jól kiröhögték a panellakók a családi ház tulajdonosokat, ha a rezsiemelés szóba került itt a gyíkon.

Persze akkor még úgy volt, hogy a távfűtéshez nem nyúlnak.

Most majd a panellakók is kiveszik a részüket az össznépi didergésből.

Hajrá!

2022. szept. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
#8 Elgurult a gyógyszer vagy már nem is telik rá?
2022. szept. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%

#9-es elgurult nála, szerintem is, de a helyzet az, hogy azoknál is, akiket említ, mert igaza van, volt ilyen is az elmúlt hónapokban itt is!


Amúgy nem értem, hát nem a meddőt kapják ők meg, vagy rosszul tudom? Mert ha igen, akkor azon minek csökkenteni, mit csinálnak vele?

2022. szept. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!