Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kizárt gázkazánban nyomáscsökk...

Kizárt gázkazánban nyomáscsökkenés mitől lehet?

Figyelt kérdés

Egy régebbi, nem kondenzációs kombi gázkazánban ha beállítom a nyomást és fűtök vele, akkor minden okés, de ha lekapcsol a kazán, akkor leesik a nyomás akár 0 barra. Szerelő telefonos tanácsára próbáltam, hogy kizártam a kazánt a vízkörből az alatta levő két golyóscsappal, majd felfűtöttem és utána kikapcsoltam. Kb 2-3 óra alatt fél bar eltűnt a nyomásból, pedig a vízkör nincs visszaengedve.

Kazán alatt nincs víz, biztosíték szelep száraz, egy szelepnél látok nagyon enyhe nedvességet, de nem több decit.

Ez hova tűnhet ilyenkor?



2022. okt. 24. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Kizárt kazánt jól esz ha nem fűtögeted, mert frankón fel lehet robbantani.

A leírásod hiányos.

Milyen nyomásról indultál, mennyi lett, aztán meddig esett. Aztán. Hány fokról, meddig fűtötted, és meddig ment vissza.

A vízelfolyást ha van, neked kell keresned, minden csatlakozasnák, vagy egyéb helyen

2022. okt. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Micsoda?


Szerelő ilyen tanácsot adott?

2022. okt. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!