Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Családi ház,szomszéd klíma?

Családi ház,szomszéd klíma?

Figyelt kérdés

A szomszédom felszerelt 2 kültéri,klíma egységet a házfalára.


Arra a házfalára ami az én telkemre nézz.


Magyarul az engedélyem nélkül be kellett jönnie a telkemre,hogy felszereltesse ezeket az egységeket.


Munka miatt külföldön voltam és az utcafront felöli kerítésem építésével is félbe vagyok.


Szerintetek milyen lépéseket tudok tenni az ügyben?


Arra is gondoltam,hogy most úgy is a kerítést építek a saját telkem kárára az ő házfalától kb 50 cm-re beljebb felhúzok egy 3 m magas beton kerítest.


Így oda férne klíma egységeihez ha valamit szerelni kell rajtuk anélkül hogy engem zavarna.



2022. nov. 4. 20:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
Most mi a problémád pontosan?
2022. nov. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
De hogyan kérjen engedélyt, ha külföldön dolgozol?
2022. nov. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Falun élünk de azért a

21. században

Telefon(mobil)

Facebook (messenger)

2022. nov. 4. 20:45
 4/21 mindentudó99 ***** válasza:
55%
Az ilyen szomsźédtól mentsen Isten mint te vagy kérdezö. Otthon se voltàl de kerítést építenél hogy nehogy zavarjanak ha tíz évente meg kell babrálni. Mégis milyen lépéseket akarsz tenni? Feljelented? Mit ártott neked az a szegény szomszédod? Milyen emberek vannak , hihetetlen
2022. nov. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
Akkor is köteles vagy beengedni a telkedre, ha nincs klímájuk, a saját házfaluk, csatornájuk, stb karbantartására!
2022. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is építs 3 méter magas kerítést magad köré, az ilyen hülyéket jobb elkeríteni a világtól.
2022. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, hogy az zavar, hogy a te oldaladon fognak majd "zörögni" ?!
2022. nov. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 mindentudó99 ***** válasza:
72%
Egy ismerősöm mondta hogy az apja ellátta egy jótanáccsal. : Arra ügyelj fiam hogy szomszédod ne legyen. Igaza volt. Az élet és a telkem adottságai révén közvetlen szomszédom nekem sincs. Ilyen kérdésket olvasva igazán szerencsésnek érzem magam.
2022. nov. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Igen az zavar a legjobban,hogy az én oldalamon fog zörögni,mellékesen mondhattok bármit, szerintem nem normális dolog,ha csak úgy szó nélkül be mászkálnak a telkemre.
2022. nov. 4. 20:54
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
A kerítés jó ötlet, legalább a hangot is szigeteli majd valamennyire.
2022. nov. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!